, środa 28 października 2020
Cieszyn: 22 września - „Dzień Bez Samochodu"
Dzień Bez Samochodu kończy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Do akcji włącza się również Cieszyn oraz ZGK w Cieszynie Sp. z o.o. zapraszając wszystkich kierowców do korzystania z komunikacji miejskiej za darmo. fot: pixabay.plDodaj do Facebook

Cieszyn: 22 września - „Dzień Bez Samochodu"

red.mat.pras.
Dzień Bez Samochodu kończy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Do akcji włącza się również Cieszyn oraz ZGK w Cieszynie Sp. z o.o. zapraszając wszystkich kierowców do korzystania z komunikacji miejskiej za darmo.

Kierowcy rezygnujący 22 września z jazdy samochodem, będą mogli podróżować autobusami komunikacji miejskiej, obsługiwanej przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o., bezpłatnie we wszystkich strefach komunikacyjnych.

- Warunkiem skorzystania z bezpłatnego przejazdu jest okazanie dowodu rejestracyjnego swojego samochodu (również współwłaściciele) oraz dowodu tożsamości – mówi Robert Mędrala, prezes zarządu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama