, środa 28 października 2020
Chwila wytchnienia w Zajeździe Trzech Braci
Żeby cieszyć się smakiem Žateckego, nie trzeba jechać do Czech, podobnie jak nie trzeba udawać się do Okocimia ani Sierpca aby zakosztować wyselekcjonowanych gatunków lanych piw. Można to wszystko mieć siedząc wygodnie na tarasie Restauracji "Trzech Braci".  fot: FB/Restauracja Zajazd Trzech BraciDodaj do Facebook

Chwila wytchnienia w Zajeździe Trzech Braci

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Kiedy po całym dniu wytężonej pracy lub w upalne sobotnie popołudnie masz ochotę na chwilę wytchnienia Zajazd Trzech Braci otwiera swoje podwoje. Wyborne jedzenie i szklanka zimnego specjału sprawi, że będzie to na prawdę wyjątkowa chwila. Jasne pełne, złociste pszeniczne lub ciemne, każde zwieńczone czapeczką perlistej piany i podane w odpowiedniej temperaturze zaspokoi różne gusta

Żeby cieszyć się smakiem Žateckego, nie trzeba jechać do Czech, podobnie jak nie trzeba udawać się do Okocimia ani Sierpca aby zakosztować wyselekcjonowanych gatunków lanych piw. Można to wszystko mieć siedząc wygodnie na tarasie Restauracji "Trzech Braci".

W Žateckym svetlym ležaku, ważonym według receptury czeskiego piwowara, opartej na chmielu uprawianym jedynie w okolicach miasta Žatec odnajdziemy łagodnie goryczkowy smak z nutami korzennymi. Z kolei wytrawny, jasnozłoty Kasztelan niepasteryzowany o lekkim posmaku zbożowo-chlebowym świetnie sprawdzi się w akompaniamencie potraw z grilla. Zwolennicy łagodnych i delikatnych piw rozsmakują się w Okocimiu pszenicznym, charakteryzującym się lekko owocowym, orzeźwiającym bukietem, zaś miłośnicy pełnych, szlachetnych aromatów zachwycą się piwem Okocim ciemne, równocześnie goryczkowym i słodkawym.

A oto i crème de la crème - wyjątkowe i niepowtarzalne piwo eksportowe o świeżym słodowym smaku, wybrzmiewające w końcowych nutach chmielowym akordem, rarytas nie tylko dla koneserów. Wszystkie te piwa w ofercie Restauracji „Trzech Braci” zagościły niedawno, a już znalazły zagorzałych zwolenników. Bez dwóch zdań - w „Trzech Braciach” dzieje się – leje się – Okocim!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama