, piątek 3 lipca 2020
Turyści korzystają z kolejowych połączeń
Koleje Śląskie przewiozły prawie 400 osób. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Turyści korzystają z kolejowych połączeń

DR
Koleje Śląskie w porozumieniu z władzami Wisły i Ustronia zdecydowały się na zwiększenie liczby pociągów na czas wakacji. Z weekendowych przejazdów pomiędzy tymi miejscowościami w lipcu skorzystało 400 osób.

Weekendowe połączenie jest bezpłatne na podstawie specjalnych kuponów dystrybuowanych m.in. przez wybrane wiślańskie i ustrońskie ośrodki wypoczynkowe oraz punkty informacji turystycznej. Warunkiem otrzymania książeczek z kuponami rabatowymi jest wniesienie opłaty miejscowej lub uzdrowiskowej. Dla osób, które nie posiadają kuponów rabatowych, obowiązuje normalna taryfa.

To pierwsza tego typu oferta Kolei Śląskich. - Pilotaż projektu przyniósł już pierwsze pozytywne rezultaty. W samym tylko lipcu, na podstawie bezpłatnych kuponów, Koleje Śląskie przewiozły prawie 400 osób. Z oferty można jeszcze skorzystać do 1 września (włącznie) – informują Koleje Śląskie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama