, środa 19 luty 2020
Dwór Świętoszówka - wesele od serca
Elegancka sala bankietowa może przyjąć 160 osób. fot: arch. Dwór ŚwiętoszówkaDodaj do Facebook

Dwór Świętoszówka - wesele od serca

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dwór Świętoszówka - wesele od serca


Dwór Świętoszówka - wesele od serca

Mało kto już pamięta, że przez Księstwo Cieszyńskie prowadziła Droga Cesarska wiodąca od Bielska przez Skoczów, Cieszyn i Frydek na Wiedeń. Jeszcze wcześniej prowadził tędy Szlak Solny, którym kupcy podążali z Wieliczki i Bochni na Morawy i do Czech. Teraz przebiega tu trasa europejska E 75 łącząca północ z południem. Właśnie na tym historycznie bogatym szlaku, na lekkim wzniesieniu stoi majestatyczny dwór - Dwór Świętoszówka!

3Zbudowany z drewna na podmurówce kamiennej, wzorowany na dworach szlacheckich, przywołuje czasy świetności. Ciepłe i przytulne wnętrza zachęcają do biesiadowania. Blask świec, zapach potraw, wydobywająca się z wnętrza muzyka... Chwilo trwaj! Zwłaszcza jeśli tą chwilą jest czas wesela! Tradycyjne powitanie weselników chlebem i solą, symbolami dobrobytu, idealnie wpisuje się w klimat tego miejsca. Tradycji weselnych na Dworze Świętoszówka jest więcej, wypracowanych przez lata doświadczeń przesiąkniętych pasją. Jej wynikiem jest ogólnopolska nominacja Kapituły Gali Branży Weselnej składającej się z Telewizji Grupy Medialnej Info oraz Ogólnopolskiego Portalu Ślubnego „Weselny Ekspert” do tytułu „Lider Roku 2017”, a tym samym znalezienie się wśród najlepszych firm w Polsce, w kategorii Sala na wesele. Na ten sukces zapracował cały zespół oferujący kompleksową obsługę począwszy od konsultacji, przez oprawę muzyczną po dekorację sali. Elegancka sala bankietowa może przyjąć 160 osób. W tym wyjątkowym dla młodej pary dniu cała załoga pracująca we Dworze jest w pełnej gotowości do wyłącznej dyspozycji nowożeńców. To przecież najważniejszy dzień w ich życiu. Dzień, w którym spełniają się marzenia! Stąd troska o każdy szczegół, ale każdy kto miał przyjemność być obsłużonym we Dworze Świętoszówka, potrafi docenić kunszt zawodowy oraz zaangażowanie personelu. Profesjonalizm, to najlepsze słowo opisujące pracujących tam kelnerów, cechuje ich nie tylko znajomość zasad, ale i umiejętność stworzenia wyjątkowej atmosfery wokół każdego gościa, który od momentu wejścia do restauracji ma poczucie, że to właśnie na niego czekano. Takiej obsługi mógłby pozazdrościć nawet sam cesarz. Niezwykła dbałość o gości oparta jest również na jakości serwowanych dań i napojów. Jedną z atrakcji weselnych jest prosecco podawane przez cały czas trwania wesela. W menu weselnym znajdziemy aż cztery warianty do wyboru. Kuchnia szczyci się wykwintnymi daniami staropolskimi opartymi na tradycyjnych, sprawdzonych przepisach. Szef kuchni darzy też wielkim zamiłowaniem kuchnię śródziemnomorską. Niewątpliwie jednak niezależnie od wybranego zestawu zespół kucharzy gwarantuje smakową ucztę. Goście weselni mogą zasiąść w zależności od preferencji państwa młodych do stołów okrągłych lub kwadratowych. Do dyspozycji jest również taras przylegający bezpośrednio do sali bankietowej z zapierającą dech w piersiach panoramą Beskidów. Dwór oczekuje także na najmłodszych gości. Dysponuje krzesełkami do karmienia, kącikiem zabaw a nawet pokojem, w którym zmęczony weselem maluch może odpocząć w ramionach mamy. Biesiadnicy mogą skorzystać z bazy noclegowej przygotowanej dla 47 osób, a na nowożeńców czeka specjalnie przygotowany apartament z wanną w kształcie serca. Na wszystkich, którzy zarezerwują właśnie to miejsce na wesele czeka miła niespodzianka - bonifikata do 8 tysięcy złotych.

Dwór Świętoszówka
ul. Bielska 168, 43-386 Świętoszówka k. Bielska-Białej
tel.: +48 /33/ 815 26 36 lub 815 28 58
tel kom.: +48 512 124 111
e-mail: info@dworswietoszowka.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama