, piątek 3 grudnia 2021
Dream Park spełnia dziecięce marzenia. Konkurs
Widok z Wieży Mocy na atrakcje w Parku. fot: mat. Dream ParkDodaj do Facebook

Dream Park spełnia dziecięce marzenia. Konkurs

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dream Park spełnia dziecięce marzenia. Konkurs

Plac zabaw dla najmłodszych


Dream Park spełnia dziecięce marzenia. Konkurs

Park linowy


Dream Park spełnia dziecięce marzenia. Konkurs

Linowy plac zabaw


Dream Park spełnia dziecięce marzenia. Konkurs

Mini ZOO


Dream Park spełnia dziecięce marzenia. Konkurs

Park miniatur

Dream Park w Ochabach to wyjątkowe miejsce, w którym można aktywnie spędzić czas z dziećmi. Szczególnie teraz, gdy zastanawiamy się jaką niespodziankę sprawić pociechom z okazji ich święta, warto zapoznać się z nowinkami w Dream Parku.

Park powstał na 5 hektarach, gdzie wśród zieleni można znaleźć mnóstwo atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Dla najmłodszych zorganizowano ogromny plac zabaw, który zaspokoi pragnienia każdego dziecka. Mnóstwo kolorowych zjeżdżalni, dziwnych przejść, huśtawek, ślizgów i pirackich burt sprawi, że najmłodsi przeżyją tu niesamowitą przygodę. Czekają na nich również figury najbardziej popularnych postaci z bajek: Shreka, Kubusia Puchatka i Spidermana, z którymi można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie! Cały teren placu zabaw wyłożony jest bezpieczną nawierzchnią, aby dzieci mogły się beztrosko bawić.

Na starszych czeka m.in. park linowy. Każda osoba przed wejściem na trasę przechodzi szkolenie pod okiem naszych instruktorów. Dostępne są dwie trasy na wysokości 6 i 8 metrów o różnym stopniu trudności. Rozwiązania zastosowane w parku są jednymi z najnowocześniejszych na rynku. Mocowania, karabinki oraz system ciągłej asekuracji, eliminuje konieczność przepinania karabinków przy kolejnych przeszkodach, gwarantując tym samym bezpieczeństwo. Na gości do 140 cm wzrostu czeka mini park linowy z dwoma trasami. Dobór przeszkód oraz ich różnorodność są dostosowane do wieku i zapewniają doskonałą zabawę.
Dla kochających atrakcje wodne pojawił się w Parku nowy basen mający aż 100 m2, gdzie można spróbować swoich sił na Aquapadlers, czyli rowerku wodnym napędzanym siłą rąk.
Nowością w parku jest linowy plac zabaw. To urządzenie sprawnościowe, poprawiające ogólną kondycję, wzmacniające większość partii mięśniowych. Regularne wspinanie się stymuluje poprawną postawę ciała. Pięciometrowa piramida jest doskonałym miejsce zabawy dla starszych dzieci, dodatkowym elementem jest 1,5 m ślizg na którym można zjeżdżać parami.

W tym roku otwarto również MINI ZOO - ciekawe miejsce nie tylko dla najmłodszych. Można tu zobaczyć zwierzątka hodowlane – kozy, alpaki, kucyki, kangury, wiewiórki Hudson, jeżozwierze oraz ostronosy. Największą atrakcją jest możliwość nakarmienia i pogłaskania poszczególnych zwierząt. Dodatkowo organizowane są przejażdżki kucykiem.

UWAGA KONKURS!

Mamy dla Was 7 rodzinnych karnetów (2 +2). Jednak, aby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie, dotyczące Parku Miniatur, który znajduje się na terenie Dream Parku. Jaką perełkę światowej architektury pokazuje ostatnie zdjęcie? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl wraz imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu, pod który zadzwonimy w przypadku wygranej. Czekamy na nie do wtorku 29 maja do godz. 10.00, koniecznie z dopiskiem Konkurs Dream Park! Zapraszamy do zabawy!

Aktualizacja - wyniki konkursu!
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Oczywiście ostatnie zdjęcie przedstawia zamek Ludwika Bawarskiego Neuschwanstein w Schwangau w południowej Bawarii. Jako pierwsi poprawnej odpowiedzi udzielili i tym samym zaproszenia otrzymali Pani Maria z miejscowości Zamarski, Pani Jolanta z Cieszyna, Pan Sławomir z Harbutowic, Pani Małgorzata z Drogomyśla, Pani Joanna i Pan Olaf z Cieszyna oraz do Pan Wojciech z Pogórza. Gratulujemy i życzymy udanej zabawy!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama