, sobota 19 września 2020
Udany debiut Kajetanowicza i Barana w łotewskiej rundzie Mistrzostw Europy
Dla załogi LOTOS Rally Team był to czwarty start w rundzie Mistrzostw Europy poza Polską.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Udany debiut Kajetanowicza i Barana w łotewskiej rundzie Mistrzostw Europy

JM, MAT. PRAS.
Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran zajęli czwarte miejsce w odbywającym się na Łotwie Rajdzie Liepaja. Dla polskiej załogi był to debiut w zawodach, które były drugą rundą samochodowych Mistrzostw Europy.

- Doświadczenia, które zebraliśmy na tym rajdzie z pewnością zaprocentują podczas kolejnych rund. Jechaliśmy na oponie z długim kolcem, a to dla nas też nowość. Podjęliśmy wiele trafnych decyzji i cieszymy się, że mogliśmy dzięki temu nawiązać walkę m.in. z wicemistrzem Europy Craigiem Breenem. Odebraliśmy tu ważną lekcję i nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań - powiedział na mecie rajdu Kajetan Kajetanowicz.

- W rajdach nieprawdopodobne jest to, jak wiele można się nauczyć w ciągu dwóch dni. Niewątpliwie gdybyśmy tę dzisiejszą wiedzę mieli tydzień wcześniej, to być może byłoby inaczej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co udało nam się zdobyć przy tej konkurencji w całkiem nowych, ale i trudnych dla nas warunkach - dodał Jarek Baran.

Dla załogi LOTOS Rally Team był to czwarty start w rundzie Mistrzostw Europy poza Polską. Po raz trzeci w karierze rywalizowali Fordem Fiesta R5.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama