, sobota 31 października 2020
Sport na weekend...bieg i marsz
O 15:15 wystartuje bieg główny na 10 km. fot: goleszow.plDodaj do Facebook

Sport na weekend...bieg i marsz

DOMINIKA RYCHŁY

W najbliższą niedzielę fani aktywnego spędzania czasu będą mogli wziąć udział w jednym z zaplanowanych na ten dzień wydarzeń. Pierwszym z nich jest bieg w Dzięgielowie, a drugim marsz Nordic Walking w Skoczowie.

XVI Bieg „o Złoty Dzięgiel”

Już w niedzielę 16 października odbędzie się XVI Bieg Uliczny „O Złoty Dzięgiel”, organizowany przez klub sportowy MKS ‘Centrum’ Dzięgielów i SP w Dzięgielowie. Na starcie przy Szkole Podstawowej w Dzięgielowie o godzinie 14:00 staną przedszkolaki, następnie rozpoczną się biegi w kolejnych kategoriach wiekowych, a o 15:15 wystartuje bieg główny na 10 km oraz bieg amatorski na 5 km. Na zdobywców trzech pierwszych miejsc czekają nagrody rzeczowe, wszyscy uczestnicy biegu otrzymają posiłek oraz dyplom za udział.

V Błękitny Marsz Nordic Walking

Miłośnicy kijów w niedzielę 16 października będą mogli wziąć udział w III etapie marszu pod hasłem "Kijami w cukier" z okazji międzynarodowego dnia walki z cukrzycą. Organizatorem tego wydarzenia jest Klub NW "Włóczykije-Skoczów". Dziewięciokilometrowy marsz wystartuje z Nowego Targowiska obok pływalni "Delfin" w Skoczowie o godzinie 14. Zgłoszenia chętnych do udziału w Błękitnym Marszu będą przyjmowane od godziny 13.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama