, sobota 17 kwietnia 2021
Skoczów nagrodził swoich sportowców
Nagrody przyznane skoczowskim sportowcom są nie tylko podziękowaniem za godne reprezentowanie gminy Skoczów na arenie sportowych zmagań, ale też docenieniem ciężkiej pracy i motywacją do przyszłej pracy.  fot: DRDodaj do Facebook

Skoczów nagrodził swoich sportowców

DR
- Pasja to jest wykonywanie czegoś z przyjemnością, z miłością, z zadowoleniem. Czekamy na to, kiedy możemy po raz kolejny występować – mówił na otwarciu Skoczowskiej Gali Sportu, burmistrz Skoczowa Mirosław Sitko. Tej pasji z pewnością nie brakuje sportowcom, którzy zjawili się na sobotniej gali w Teatrze Elektrycznym, i odebrali zasłużone nagrody za wysokie wyniki w 2018 roku.

- Jest to fantastyczne, że rozsławiacie imię naszej gminy Skoczów. Nadszedł ten czas, że możemy Wam za to wszystko podziękować – mówiła prowadząca galę Beata Macura.

Nagrody przyznane skoczowskim sportowcom są nie tylko podziękowaniem za godne reprezentowanie gminy Skoczów na arenie sportowych zmagań, ale też docenieniem ciężkiej pracy i motywacją do przyszłej pracy.

Życzenia w stronę zawodników skierował przewodniczący Gminnej Rady Sportu, Zdzisław Kołodziejczyk - Bardzo serdecznie chciałbym życzyć wszystkim sportowcom wspaniałych osiągnięć w tym bieżącym już 2019 roku. Dużo zdrowa, żeby kontuzje omijały Was szerokim łukiem, a drabinka do sukcesu sportowego w tej karierze nie była za wysoka. Trenerom łatwego i mądrego pisania planów treningowych, które Wasi zawodnicy będą potrafili zrealizować. I tego przysłowiowego olimpijskiego spokoju w czekaniu na sukces.

Nagrody wraz z dyplomami i kwiatami wręczyli sportowcom burmistrz Mirosław Sitko i przewodniczący Gminnej Rady Sportu, Zdzisław Kołodziejczyk.

Najwięcej wyróżnień trafiło do zawodników Ludowego Klubu Sportowego Pogórze. Znajdują się wśród nich tacy sportowcy jak: Eugenia Szafarczyk, Wojciech Wojtyła, Józef Wojtyła, Kamil Wilczyński, Julia Chromik, Mikołaj Pisz, Sebastian Libur, Marcin Szafarczyk, Patrycja Wrzeszcz, Patryk Kamel i Szymon Ogiegło.

Trzy wyróżnienia powędrowały do zawodników Klubu Sportowego „Siatkach – Beskid” Skoczów – do Małgorzaty Ciężkowskiej, Karoliny Gandor i Mateusza Łysikowskiego.

Nagrody otrzymały również zawodniczki klubu Akademia Sparta ze Skoczowa – Ewa Tęcza i Monika Sawczuk.

Indywidualnie nagrodzono także: Mirosława Madzię – Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn, Marcelinę Wojtyłę – Międzyszkolny Klub Sportowy Istebna, Bartosza Goszyka – Stowarzyszenie Szachowe Olimpia z Goleszowa, Barbarę Wojtyłę – Klub Sportowy AZS AWF Katowice, Natalię Krzempek – Pszczyński Ludowy Klubu Sportowy, Mikołaja Farana – Uczniowski Klub Żeglarski z Pszczyny i Sylwię Zamarską – Miejski Uczniowski Klub Sportowy w Cieszynie.

Nagrody wręczono również drużynom. Wśród nagrodzonych znalazły się: młodziczki z klubu Klubu Sportowego „Siatkarz-Beskid” Skoczów, drużyna minisiatkówki chłopców Klubu Sportowego „Siatkarz-Beskid” Skoczów, trampkarze Klubu Piłkarskiego Beskid Skoczów i drużyna młodzik Klubu Piłkarskiego Beskid Skoczów.

Nie mogło zabraknąć wyróżnień dla trenerów, którzy są niezwykle zaangażowani w przygotowanie zawodników do rywalizacji sportowej. W tej kategorii nagrodzono: Magdalenę Kubalę – Międzyszkolny Klub Sportowy Ustroń, Sonię Gustowską – Kobiecy Sportowy Klub Wisła w Skoczowie, Przemysława Kolondrę – Akademia Sparta, Zdzisława Kołodziejczyka – LKS Pogórze, Janusza Macurę – KS „Siatkarz-Beskid” Skoczów, Sławomira Foltyna – KP Beskid Skoczów, Marcina Michalika – KP Beskid Skoczów i Kamila Kotrysa - KP Beskid Skoczów.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama