, piątek 23 kwietnia 2021
Puchar wrócił do Beskidu Skoczów
Puchar kapitanowi drużyny "Beskidu" Sewerynowi Wojciechowskiemu wręczył prezes Podokręgu w Skoczowie - Bogusław Walica. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Puchar wrócił do Beskidu Skoczów

SM/MAT. PRAS.
W sobotę 15 marca na Stadionie Miejskim w Skoczowie odbyło się finałowe spotkanie o Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Skoczów. W finale wystąpiły drużyny "Beskidu" Skoczów i "Kużni" Ustroń. Po 7 latach Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Skoczów wrócił do "Beskidu".

Po ciekawym pojedynku lepsi okazali się piłkarze "Beskidu". Piłkarze ze Skoczowa pokonali "Kużnię"Ustroń w stosunku 3:0. Bramki dla "Beskidu" zdobyli: Mateusz Lapiński (6 min), Wojciech Padło (26 min) oraz Marcin Jaworzyn (37 min).

Wielką niespodzianką dla kibiców był występ w drużynie "Kużni" byłego zawodnika polskich klubów ekstraklasy i reprezentacji Polski - Adriana Sikory.

Puchar kapitanowi drużyny "Beskidu" Sewerynowi Wojciechowskiemu wręczył prezes Podokręgu w Skoczowie - Bogusław Walica. Po 7 latach Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Skoczów wrócił do "Beskidu".

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama