, sobota 19 września 2020
Nowa atrakcja w Brennej już gotowa
Pumptrack zdobywa coraz większą popularność na świecie. fot: UG BrennaDodaj do Facebook

Nowa atrakcja w Brennej już gotowa

red.
W ramach inwestycji, która jest częścią Rozwoju Gminy Brenna do 2020 roku, wykonany został rekreacyjny tor rowerowy typu ‘pumptrack’. Od mininego weekend z atrakcji mogli korzystać zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

Pumptrack zdobywa coraz większą popularność na świecie. Obiekt zwany Rowerowym Placem Zabaw jest przeznaczony do rekreacji. To tor składający się z ziemnych garbów zwanych dalej muldami oraz profilowanych ramp łukowych na zakrętach zwanych dalej bandami ułożonych w rytmiczne sekwencje. Jazda po nim może odbywać się bez pedałowania dzięki intuicyjnym ruchom, podobnie jak na huśtawce. Jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Stanowi idealne połączenie bezpiecznej zabawy i jazdy na rowerze na każdym poziomie zaawansowania. Przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów, pasjonatów jak i całych rodzin.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Kolejna fajna inicjatywa z udziałem Euroregionu!

No dobra, ale gdzie to jest dokładnie w tej Brennej?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama