, piątek 5 czerwca 2020
Błachowicz poddał rywala w Moskwie!
To czwarte z rzędu zwycięstwo Jana Błachowicza w największej organizacji MMA na świecie. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Błachowicz poddał rywala w Moskwie!

DR
Fantastyczny występ pochodzącego z Cieszyna Jana Błachowicza podczas gali UFC w Moskwie – poddał w 2. rundzie Nikite Kryłowa i jest coraz bliżej walki o tytuł w amerykańskiej organizacji.

1. runda nie rozpoczęła się dla Błachowicza najlepiej – rywalowi udało się wywrócić Polaka – jednak ten sprytnie bronił się przed ciosami Kryłowa, a nawet sam szukał poddania z pleców. W końcu udało mu się wyjść z tej rundy na plus. W kolejnej wystarczyło już tylko kilkadziesiąt sekund. Od razu sprowadził walkę do parteru, obijał rywala, a później zapiął ciasne duszenie, aż w końcu zmęczony Krylow był zmuszony odklepać.

To czwarte z rzędu zwycięstwo Jana Błachowicza w największej organizacji MMA na świecie. Przed tym starciem był on notowany na 4. miejscu. To obecnie najlepszy Polak w UFC.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Pomyśleć że jak szukał sponsorów to się wypieliscie na niego :-)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama