, piątek 20 kwietnia 2018
Skoczów: Zapomniana moc ziółDodaj do Facebook

Skoczów: Zapomniana moc ziół

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Lecznicze właściwości ziół znane były od zarania ludzkości. W roślinach drzemie ogromna uzdrawiająca siła, którą odkryjemy na nowo 21 października - na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Skoczowie prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Dziś naturalne sposoby leczenia w wielu przypadkach odeszły do lamusa, wyparte przez tabletki i kolorowe suplementy. Czy koniecznie musimy brać tabletki na ból głowy czy brzucha? Okazuje się, że wiele dolegliwości można wyleczyć za pomocą naturalnych metod. Zapomniane właściwości wielu roślin odkryjemy na nowo podczas kolejnego spotkania skoczowskiego klubu zdrowia. Zielarz Andrzej Wojtkowski opowie o tym, jak wiele możemy zyskać dzięki stosowaniu ziół.

Prelegent jest pasjonatem zielarstwa, ma plantację ziół, której sam dogląda. Opowie o ziołach ogólnodostępnych, takich, które możemy sami zebrać w ogródku czy na łące.

Najbliższe zajęcia Klubu Zdrowia w Skoczowie odbędą się w poniedziałek, 21 października o godzinie 18.00 w Zespole Szkół nr 1 w Skoczowie, przy ul. G. Morcinka 20. Wstęp wolny.

Na uczestników czeka ponadto degustacja herbaty ziołowej, a także możliwość zakupu literatury prozdrowotnej oraz mieszanek ziołowych, herbat i przypraw na różne dolegliwości.

Czytaj więcej o klubach zdrowia: www.kluby-zdrowia.chsch.pl/

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej: www.zdrowie.chsch.pl

Złóż dar na działalność dobroczynną:

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Filia Skoczów
ul. Osiedlowa 26
43-430 Skoczów
konto: 70 1240 1994 1111 0010 3061 2425

Możesz skorzystać z przelewu online: http://www.chsch.pl/zloz_dar/filie/skoczow/

(jl)

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama