, poniedziałek 18 października 2021
Harcerskie wakacje już tuż tużDodaj do Facebook

Harcerskie wakacje już tuż tuż

Katarzyna Czapla
Harcerskie wakacje już tuż tuż


Harcerskie wakacje już tuż tuż

Harcerze z powiatu cieszyńskiego wspólnie z chętnymi uczestnikami, pojadą w terminie od 3. do 18. sierpnia na niezapomniany obóz nad morze do Pogorzelicy. Na miejscu uczestnicy wezmą udział w wycieczkach, zwiadach terenowych, podchodach w lesie, zabawach i grach na plaży, zawodach sportowych i wielu innych. Obóz harcerski otwarty jest dla wszystkich zainteresowanych, nawet tych, którzy nigdy z harcerstwem nie mieli do czynienia. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Całe obozowisko podzielone będzie na mniejsze podobozy liczące po 30 osób. Podobozami opiekują się doświadczeni instruktorzy z kadry Hufca Ziemi Cieszyńskiej, co gwarantuje bezpieczeństwo i ciągłą opiekę nad dziećmi. Każdy podobóz będzie mieć swój własny charakter i tematykę dostosowaną do wieku uczestników. Kąpieliska będą strzeżone przez ratowników WOPR.

Program obozu będzie przepełniony wartościami harcerskimi, które uczą współpracy, pomocy innym oraz samodzielności.  Zajęcia będą mieć na celu naukę w działaniu, która daje największe efekty w pracy nad charakterem dzieci i młodzieży. W programie instruktorzy będą przeplatać jak najwięcej dobrych nawyków oraz przyzwyczajeń. Zajęcia będą zawierać m.in. treści krajoznawcze, ekologiczne, odbędą się także ćwiczenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. 

Więcej na temat obozu można przeczytać na stronie internetowej: www.cieszyn.zhp.pl/wakacje.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama