, środa 26 luty 2020
Dream Park Ochaby wspominamy z radością!Dodaj do Facebook

Dream Park Ochaby wspominamy z radością!

ZPSWR Cieszyn
Dream Park Ochaby wspominamy z radością!


Dream Park Ochaby wspominamy z radością!


Dream Park Ochaby wspominamy z radością!


Dream Park Ochaby wspominamy z radością!


Dream Park Ochaby wspominamy z radością!

W piątek, 31 października uczniowie klas III A i III G Gimnazjum nr 4 przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie wybrały się na pełną wrażeń wycieczkę do Dream Parku w Ochabach. Dzięki życzliwości właścicieli tego magicznego miejsca nasze klasy miały okazję zwiedzić park i korzystać z wszystkich jego atrakcji bezpłatnie! 

Pracownicy parku przyjęli nas bardzo ciepło i serdecznie: najpierw zwiedziliśmy park miniatur, po którym oprowadzała nas urocza pani przewodnik opowiadając różne ciekawostki i anegdoty związane z najsławniejszymi budowlami świata; następnie udaliśmy się do parku dinozaurów, gdzie pani Sonia z właściwą sobie dozą humoru zaprezentowała nam każdy okaz.

Ogromne wrażenie zrobili na nas prehistoryczni mieszkańcy oceanów, których mieliśmy okazję zobaczyć w Prehistorycznym Oceanarium 3D. Przeżyliśmy tam także wirtualny atak rekina - i proszę nam wierzyć, że dzięki zastosowanym efektom emocje sięgały zenitu.

31 października to dla wielu osób tradycyjne święto Halloween, toteż na naszej wycieczce nie mogło zabraknąć chwil grozy. Przeżyliśmy je w kinie 6D w trakcie oglądania trzech filmów. Kolejną dawkę atrakcji z lekkim dreszczykiem emocji zapewniły nam: wizyta w akwarium ryb egzotycznych oraz wędrówka przez labirynt kukurydzy, w którym nieco się pogubiliśmy. Z pomocą przyszedł nam jednak dzielny Sylwek, odnajdując wszystkich uczestników wycieczki. Dzięki niemu w komplecie mogliśmy spożyć posiłek i wrócić do szkoły

Jedno jest pewne - pełną wrażeń i emocji wycieczkę będziemy pamiętać bardzo długo. Z tego powodu raz jeszcze serdecznie dziękujemy właścicielom i pracownikom Dream Parku w Ochabach za okazane nam sercem. Proszę nam wierzyć, iż ten gest znaczy dla nas bardzo wiele.

Uczniowie klasy III AG z panią Anną Górny
Uczniowie klasy III BG z panią Anną Woźniak

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama