, środa 3 czerwca 2020
Ostatnia premiera w tym sezonie
Będzie to „Namiętna kobieta” w reżyserii Adama Sroki. fot: Karin DziadkovaDodaj do Facebook

Ostatnia premiera w tym sezonie

DR
Kończy się sezon teatralny 2017/2018. To oznacza, że na Scenie Polskiej Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie zobaczymy ostatnią premierę przed wakacjami. Będzie to „Namiętna kobieta” w reżyserii Adama Sroki. Premiera już 23 czerwca o godz. 17:30.

Przedstawienie jest oparte na sztuce współczesnej „Namiętna kobieta” autorstwa angielskiej pisarki Kay Mellor. To sztuka przechodząca od farsy do tragedii, wszystko dzięki sprawnie zmieniającym się nastrojom. Opowiada ona o rozterkach kobiety w sile wieku. Niedoceniana i zdesperowana gospodyni domowa w dniu ślubu syna przechodzi załamanie nerwowe. Chowa się na strychu, gdzie toczy wewnętrzną wojnę. Podsumowuje swoje życie, małżeństwo, a także wraca wspomnieniami do romansu z mężczyzną z sąsiedztwa.

„Namiętna kobieta” będzie spektaklem dynamicznym, energicznym z nutą melancholii i charakterem komiczno-litycznym. Pomimo energii, która będzie dominować na scenie, warto wypatrywać drugiego dna spektaklu.

Scena Polska Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie
„Namiętna kobieta” - premiera
23 czerwiec 2018, godz. 17:30

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

CZERWCA nie CZERWIEC

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama