, wtorek 2 czerwca 2020
Musical "Klucz" w Teatrze A. Mickiewicza
Jaki będzie finał tej przygody? fot: Facebook/ Teatr na DłoniDodaj do Facebook

Musical "Klucz" w Teatrze A. Mickiewicza

red./mat.pras.
„Klucz” to pełna przygód musicalowa opowieść o marzeniach dwójki młodych odkrywców - Andzi i Florku, których pewnego dnia rozdziela nieodwzajemniona miłość dziewczyny. Już 22 czerwca, o godz. 18.00, będziemy go mogli zobaczyć na deskach Teatru im. A. Mickiewicza w Cieszynie.

Kiedy Andzi i Florkowi w końcu udaje się wynaleźć machinę, która pozwala przenosić się w czasie, Florek decyduje się powiedzieć swojej ukochanej o od dawna skrywanym uczuciu. Zaskoczona Andzia słów przyjaciela nie traktuje zbyt poważnie, nie jest gotowa, przecież przed nią jeszcze tyle przygód, za wcześnie na zobowiązania...

Zrozpaczony Florek postanawia wejść do wehikułu i przenosząc się w czasie wyrzuca klucz, nie mając świadomości, że być może widzą się po raz ostatni…

Tajemnicę zniknięcia Florka odkrywa kilka lat później Misia, Pola, Lena, Krzyś i Tomek, piątka rodzeństwa, która niechętnie spędza wakacje na wsi u ciotki Andzi.

Oczywiście nic nie dzieje się przypadkiem…, gdy dziwny zbieg okoliczności sprowadza się do jednego …KLUCZ-a…, który otwiera nam drzwi do świata naszej wyobraźni, gdzie dzieją się cuda i rzeczy tajemne.

Co tak naprawdę kryje się w tajemniczym domu?

Kogo na swojej drodze spotkają bohaterowie?

Jaki będzie finał tej przygody?

O tym przekonamy się już 22 czerwca 2019 r. o godzinie 14:00 i 18:00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie podczas premiery piątego już, autorskiego projektu TEATRU NA DŁONI, jakim jest musical ,,Klucz”, który powstał w oparciu o scenariusz i teksty piosenek, których autorką po raz kolejny jest niezastąpiona aktorka Teatru Polskiego w Bielsku-Białej - Marta Gzowska-Sawicka.

Zaufaniem również po raz kolejny obdarzony został dyrygent Teatru Rozrywki w Chorzowie - Mateusz Walach, który zaaranżował wspaniałą muzykę, dbając o każdy dźwiękowy szczegół.

Na scenie zobaczymy młodych aktorów Stowarzyszenia TEATR NA DŁONI, przygotowanych przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów zajęć aktorskich, tanecznych i wokalnych.

Wszystko to pod okiem reżysera musicalu i organizatora projektu Musical Project Cieszyn vol. 2 - Sebastiana Chmiela.

REZERWACJA BILETÓW:
manager projektu Kuba Kubasik, tel. 530 589 082, mail: teatrnadloni@gmail.com

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama