, środa 8 lipca 2020
Koncert dla Adriana w Skoczowie
Koncert dla Adriana odbędzie się w kościele ewangelickim Św. Trójcy w Skoczowie w poniedziałek, 9 czerwca o godz. 17.00. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Koncert dla Adriana w Skoczowie

SM
W poniedziałek, 9 czerwca o godz. 17.00 w kościele ewangelickim Św. Trójcy w Skoczowie odbędzie się koncert charytatywny dla Adriana.

- Koncertem chcemy wesprzeć akcję zbierania potrzebnych funduszy na rehabilitację oraz zakup kosztownej protezy dla mieszkańca Skoczowa - Adriana, który uległ ciężkiemu wypadkowi drogowemu - wyjaśnia Władysław Orawski.

W programie koncertu znalazły się występy skoczowskich zespołów i chórów: Chóru Dziecięcego "Nadzieja", Chóru Mieszanego "Laudate Dominum", Zespołu "Dzwonków", Chóru "Gloria".

Po koncercie zbierane będą datki z przeznaczeniem na rehabilitację oraz zakup protezy dla Adriana.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama