, piątek 29 maja 2020
Góralskie kolędowanie z "Małą Istebną"
Góralskie kolędowanie z Zespołem Regionalnym "Mała Istebna" odbędzie się w sali widowiskowej Domu Narodowego w Cieszynie w czwartek 24 stycznia 2019 o godzinie 18.00. fot: Facebook/Zespół Regionalny "Mała Istebna"Dodaj do Facebook

Góralskie kolędowanie z "Małą Istebną"

red./mat.pras.
Święta już za nami, co jednak nie znaczy, że już musimy pożegnać się ze świąteczną atmosferą. Tą pomoże nam zachować koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Regionalnego „Mała Istebna”.

Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" zaprasza na pierwsze w tym roku wydarzenie w ramach projektu „Kaj indzi inakszy - u nas po naszymu”. Góralskie kolędowanie z Zespołem Regionalnym "Mała Istebna" odbędzie się w sali widowiskowej Domu Narodowego w Cieszynie w czwartek 24 stycznia 2019 o godzinie 18.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama