, piątek 5 czerwca 2020
Escape- przez młodych dla młodych
Pierwsza edycja Spotkania już w sobotę, 21.01.2017 o 18.00, MCK Sala Pod Pegazem, Skoczów. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Escape- przez młodych dla młodych

mat.pras.
Escape- przez młodych dla młodych


Escape- przez młodych dla młodych


Escape- przez młodych dla młodych


Escape- przez młodych dla młodych

Escape to wydarzenie tworzone przez młodych i dla młodych, mające na celu integrację ludzi z różnych środowisk oraz pokazywania świata z trochę z innej perspektywy. W pierwszej połowie 2017 roku, zaplanowano serię pięciu Escape o nazwie Spotkanie. Tematyka będzie dotykać różnych zagadnień, związanych z duchową wędrówką człowieka tu na ziemi oraz jego przyszłości.

Sama impreza składa się z dwóch głównych części. W pierwszej zawsze jest koncert z przesłaniem oraz inspirujące słowo. Druga część to czas na rozmowę przy kawie i herbacie. Escape to w pełni otwarte oraz darmowe wydarzenie. Każdy kto tylko ma ochotę nas odwiedzić, jest mile widziany. Ekipa escape działa również charytatywnie, m.in organizując koncert charytatywny Aktywuj Dobro oraz wspierając ogólnopolską akcje szlachetnej paczki.

Za nami już cztery Escape w Skoczowie oraz jeden w Żorach. Na każdym z nich, sala MCK w Skoczowie oraz MOK Żory, wypełniały się po brzegi. Atmosfera na spotkaniach jest jedyna w swoim rodzaju, każdy uczestnik dokłada małą cegiełkę i czyni ją niepowtarzalną. Ostatnim wydarzeniem jakie mieliśmy przyjemność zorganizować, to koncert charytatywny Aktywuj Dobro w Cieszynie. Program tworzyli Łowcy.B i Jacek Noch, Riffertone oraz Mikromusic Acoustic Trio. Całkowity dochód z imprezy został przekazany na rzecz budowy hospicjum w Skoczowie.

Pierwsza edycja Spotkania już w sobotę, 21.01.2017 o 18.00, MCK Sala Pod Pegazem, Skoczów. Dobra muzyka, ciekawy przekaz oraz czas na wspólne rozmowy. Nowością będzie open worship, czyli czas który umili nam swoim występem Dawid Fly. Zapraszamy!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama