, niedziela 17 stycznia 2021
Czas folkowych festiwali i letniego Sylwestra zbliża się wielkimi krokami!
Etno Chata Topolej jest wymarzonym miejsce do spędzania czasu z rodziną i znajomymi fot: ARC Etno Chata TopolejDodaj do Facebook

Czas folkowych festiwali i letniego Sylwestra zbliża się wielkimi krokami!

Czas folkowych festiwali i letniego Sylwestra zbliża się wielkimi krokami!

Każdy pokój jest zaprojektowany w innej kulturze świata. fot. ARC Etno Chata Topolej


Czas folkowych festiwali i letniego Sylwestra zbliża się wielkimi krokami!

Przestronna łazienka w pokoju kokardkowym. fot. ARC Etno Chata Topolej


Czas folkowych festiwali i letniego Sylwestra zbliża się wielkimi krokami!

Łazienka prowansalska. Łazienka należy do przepięknego i stylowego pokoju prowansalskiego. fot. ARC Etno Chata Topolej


Czas folkowych festiwali i letniego Sylwestra zbliża się wielkimi krokami!

Łazienka w ciepłych i nastrojowych barwach, przylegająca do studia andaluzyjskiego. fot. ARC Etno Chata Topolej


Czas folkowych festiwali i letniego Sylwestra zbliża się wielkimi krokami!

Basen przed Etno Chatą to prawdziwa atrakcja nie tylko dla najmłodszych. fot. ARC Etno Chata Topolej

Etno Chata Topolej - pensjonat, restauracja, etnowellness, ale przede wszystkim niesamowicie gościnne miejsce, do którego przyjeżdża się z przyjemnością i z ochotą wraca! Niepowtarzalną atmosferę tworzą tam sami właściciele, którzy mają niesamowity dar zjednywania sobie gości, dzięki czemu w Etno-Chacie można nie tylko komfortowo się poczuć i świetnie bawić, ale spędzić niezapomniane chwile.

Etno Chata proponuje noclegi w pokojach z etnicznym wystrojem, restaurację z wyśmienitym jedzeniem, salę konferencyjną z projektorem i nagłośnieniem, salę z lustrami - idealną do organizacji warsztatów, plac zabaw dla dzieci, salę kominkową, duży parking i ogród, miejsce na ognisko, altanę na 30 osób, taras połączony z winnicą widokową, basen, saunę, etnowelness oraz na całym terenie dostęp do Wi-Fi.

Aneta i Grzegorz Pońc prowadzą Etno-Chatę od ponad roku. Miejsce zachwyca nie tylko malowniczym położeniem w sercu Beskidów, ale również ciepłą i unikalną aranżacją wnętrz. Kilkanaście pokoi urządzonych w różnych stylach etnicznych robi na odwiedzających niesamowite wrażenie.

Ale "Topolej" nie byłby tak niesamowitym miejscem, gdyby nie imprezy, koncerty i warsztaty, organizowane tam nie tylko w weekendy, ale również w tygodniu. Biorą w nich udział artyści z całej Polski i z różnych zakątków świata. Goście wychodzą oczarowani z każdej organizowanej tam imprezy. A trzeba podkreślić, że od czasu powołania Etno Chaty do życia odbyło się tam już mnóstwo różnego rodzaju akcji, warsztatów i spotkań z ciekawymi ludźmi. I co ważniejsze - każde z przedsięwzięć cieszyło się sporym zainteresowaniem i dawało zarówno uczestnikom, jak i organizatorom ogromną satysfakcję. Wszystko wskazuje na to, że prawdziwy boom na Etno-Chatę dopiero się zacznie.

Plany imprez na najbliższe miesiące pokazują, że "Topolej" stanie się istnym tyglem wielokulturowości! Już od 6 do 13 czerwca zostanie tam zorganizowany Festiwal Kultury Marokańskiej, na który przyjadą muzycy z Chigaga Group. Z kolei od 11 do 13 lipca odbędzie się Folk Festival EtnoPole III, podczas którego zaproszeni artyści wystąpią nie tylko w Goleszowie, ale również na scenach w Wiśle
i Ustroniu. Będzie można usłyszeć między innymi Dikandę, Megitzę, Renatę Przemyk i Baile An Salsę. Imprezą jedyną w swoim rodzaju będzie również Letni Sylwester A’laski, który w Etno Chacie jest organizowany 29 sierpnia! Już teraz warto ten czas zarezerwować na wyjazd do "Topoleja" w Goleszowie!

W stałej ofercie Etno Chaty znajdziemy również warsztaty tańca i śpiewu Flamenco, kulinarne z różnych stron świata, jogi, belly dance, fitness, bębniarskie, i tai chi oraz mnóstwo koncertów. Można tam również zorganizować wesele z możliwością zaślubin na miejscu, urodziny, chrzciny, komunie, spotkania firmowe oraz bankiety. Dodatkową propozycją gospodarzy Etno Chaty są wyjazdy do Maroka. Dzięki przyjaźni z rdzennymi przewodnikami i zarazem muzykami z Chigaga Group wyjazdy mają bardzo egzotyczny charakter i dostarczają sporą dawkę przygód. W programie wyjazdu jest między innymi wyprawa jeepami na Saharę i do najciekawszych miejsc Maroka oraz spanie na pustyni!

Rezerwacji pobytu można dokonać na stronie www.topolej.pl oraz pod numerem +48 665 668 228 i +48 607 272 831. Etno Chata znajduje się w Goleszowie Równi przy ulicy Wiejskiej 22 a

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama