, niedziela 23 luty 2020
Cieszyn: Projektowanie prosto z Korei
The landscape between the lines / Ki-hun Shur fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Cieszyn: Projektowanie prosto z Korei

red./mat.pras.
Już od 5 kwietnia w sali wystawowej w budynku B na Zamku Cieszyn otwarta zostanie wystawa koreańskiego projektowania graficznego - 2019 VIDAK International Poster Design Exhibition.

2019 VIDAK International Poster Design Exhibition prezentuje unikatowy język wizualny w przekroju 25 lat historii koreańskiego projektowania graficznego. Będzie można zobaczyć przykłady typografii, reklamy, opakowań, tożsamości marki, plakatów, publikacji, projektowania informacji, grafiki ruchowej oraz mediów internetowych/ interaktywnych.

Organizatorem przedsięwzięcia jest VIDAK (Visual Information Design Association of Korea - Koreańskie Stowarzyszenie Projektantów Informacji Wizualnych). Założona w 1994 roku przez 300 czołowych koreańskich projektantów organizacja od ponad 20 lat przyczynia się do konkurencyjności przemysłu krajowego i międzynarodowego sukcesu. Poprzez współpracę skoncentrowaną na odkrywaniu i zrozumieniu potrzeb ludzi, VIDAK zbudował biznesową platformę wymiany wiedzy (nie tylko ograniczoną do projektowania informacji wizualnych), służącą zmianie świadomości w postrzeganiu rzeczywistej wartości projektowania. Celem organizacji jest rozszerzenie sieci wiedzy poprzez otwarcie nowych kanałów komunikacji. Po to, by wykorzystać je do różnego rodzaju interdyscyplinarnych projektów badawczych, łącząc najlepszych pracowników z sektora projektowania informacji wizualnych z powiązanymi organizacjami w Korei i za granicą.

Wernisażowi wystawy, 5 kwietnia o godz. 18.00, będzie towarzyszyła krótka prezentacja na temat koreańskiego projektowania. 2019 VIDAK International Poster Design Exhibition będzie można oglądać do 21 kwietnia 2019 w sali wystawowej w budynku B, codziennie w godz. 10.00-18.00.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama