, piątek 29 maja 2020
Cieszyn: IRA zagra charytatywnie
Przed nami VI Koncert Charytatywny „WYŚPIEWAJMY MARZENIA”, który odbędzie się 14 czerwca 2017 r. o godz. 18:00 w hali widowiskowo-sportowej w Cieszynie. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Cieszyn: IRA zagra charytatywnie

mat.pras.
Przed nami VI Koncert Charytatywny „WYŚPIEWAJMY MARZENIA”, który odbędzie się 14 czerwca 2017 r. o godz. 18:00 w hali widowiskowo-sportowej w Cieszynie. Gwiazdą wieczoru będzie zespół IRA.

Organizacja Koncertu Charytatywnego dla Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie to już kilkuletnia tradycja. Od 2012 r. na rzecz podopiecznych zagrały już: Golec Orkiestra, Feel, Zakopower, Enej i Kamil Bednarek.

Dochód z koncertów przeznaczony został na zakup specjalistycznego sprzętu do gabinetów terapii. Dzięki zgromadzonym funduszom udało się uruchomić salę do hydroterapii w Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym w Istebnej Zaolziu, doposażono także salę do hydroterapii w Cieszynie. Zakupiono sprzęt do sal integracji sensorycznej w Cieszynie i Istebnej, utworzono salę do muzykoterapii, ponadto urządzono Salę Doświadczania Świata. Także w tym roku Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Harmonijnego Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Nasze Dzieci” serdecznie zapraszają na VI Koncert Charytatywny „WYŚPIEWAJMY MARZENIA”, który odbędzie się 14 czerwca 2017 r. o godz. 18:00 w hali widowiskowo-sportowej w Cieszynie.

W programie koncertu przewidziany jest spektakl w wykonaniu uczniów ZPSWR, a gwiazdą wieczoru będzie zespół IRA. Imprezę poprowadzą prezenterka TVS Patrycja Tomaszczyk-Kindla oraz Adam Cieślar. Od godz. 16:00 startują twórcze gry i zabawy integracyjne, zabawy z klaunem, zabawy sportowe, malowanie twarzy i bańki mydlane oraz wiele innych atrakcji, na które organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami. W trakcie koncertu odbędzie się wystawa prac artystycznych wykonanych przez podopiecznych Placówki połączona z licytacją. Patronat honorowy nad koncertem objął Burmistrz Miasta Cieszyna Ryszard Macura.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama