, wtorek 19 czerwca 2018
14. przegląd filmowy czASKina już za nami
Tegoroczna edycja została podzielona na trzy tematyczne motywy: pierwszy dzień nosił nazwę „filmy poza nawiasem”, drugi dzień – „sytuacja poza nawiasem”, a trzeci -„człowiek poza nawiasem”. fot: CzasKinaDodaj do Facebook

14. przegląd filmowy czASKina już za nami

14. przegląd filmowy czASKina już za nami


14. przegląd filmowy czASKina już za nami

W ubiegłą środę zakończył się Przegląd Filmowy czASKina w Cieszynie organizowany przez studentów animacji społeczno-kulturalnej. 14-sta edycja przyciągnęła do Kina Piast wielu miłośników kinematografii. „Poza nawiasowy” dobór filmów był strzałem w dziesiątke, wywołał u widzów skrajnie różne emocje.

Tegoroczna edycja została podzielona na trzy tematyczne motywy: pierwszy dzień nosił nazwę „filmy poza nawiasem”, drugi dzień – „sytuacja poza nawiasem”, a trzeci -„człowiek poza nawiasem”. Uczestnicy przeglądu mieli okazję zobaczyć trzy filmy dokumentalne stworzone przez cieszyńskich licealistów w ramach Akademii Filmu Dokumentalnego oraz 4 filmy pełnometrażowe. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem nie tylko podczas seansów filmowych. Do rywalizacji w grze miejskiej oprócz studentów stanęli także uczniowie cieszyńskich szkół. Gra była zacięta, a uczestnicy mogli poznać zagadnienia filmowe, jak również miasto Cieszyn. Koncert zespołu NONA oraz duetu SEALS cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Cały przegląd zamknęła impreza w Studenckim Klubie Panopticum, na której wystąpił cieszyński muzyk - Chwytak.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama