, piątek 10 lipca 2020
Ze skradzionych desek wybudował sobie kurnik i gołębnik
Nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja, w jaki sposób właściciel odzyska swoje mienie. Jako recydywiście, zatrzymanemu grozi teraz przynajmniej 5 lat więzienia. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Ze skradzionych desek wybudował sobie kurnik i gołębnik

SM/KPP CIESZYN
Policjanci ze Strumienia zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który od połowy lutego br. systematycznie kradł deski z terenu budowy jednego z domów. Mieszkaniec Drogomyśla ze skradzionego drewna wybudował sobie... kurnik i gołębnik. Jako recydywiście grozi mu teraz przynajmniej 5 lat więzienia.

Do komisariatu policji w Strumieniu zgłosił się właściciel budowanego domu w Drogomyślu. Zawiadomił on policjantów o kradzieży materiałów budowlanych. - Złodziej od połowy lutego do kwietnia notorycznie kradł deski z jego posesji. Właściciel oszacował straty na dwa tysiące złotych. Kryminalni przyjęli zawiadomienie i wszczęli dochodzenie. Stróże prawa szybko wpadli na trop sprawcy, którym okazał się 36-letni mieszkaniec Drogomyśla. Śledczy ustalili, że mężczyzna ze skradzionych desek wybudował u siebie kurnik i gołębnik - wyjaśnia Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji i dodaje, że 36-latek jest znany strumieńskim mundurowym, gdyż był już karany za podobne przestępstwa.

Nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja, w jaki sposób właściciel odzyska swoje mienie. Jako recydywiście, zatrzymanemu grozi teraz przynajmniej 5 lat więzienia.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Czy wysoki sąd w wyroku osieroci ten drób i gołębie, czy zleci nad nimi opiekę. On przecież miał dobre serce dla zwierzątek, a że polska bieda? No sorry taka mamy biedę, że musimy kraść.

"Pierwszy milion należy ukraść" - stwierdził swego czasu były premier.

Weźże chłopie odpuść i daruj mu te deski, niech ma gołębnik i kurnik. Więcej pewnie wydajesz rocznie na majtki dla kochanki i podpaski dla zony..

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama