, sobota 18 września 2021
Policjanci z Wisły zyskali nowy radiowóz
Nowa kia ceed będzie służyć policjantom prewencji. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Policjanci z Wisły zyskali nowy radiowóz

SM
Policjanci z Wisły zyskali nowy radiowóz


Policjanci z Wisły zyskali nowy radiowóz

Policjanci z wiślańskiego komisariatu otrzymali nowy radiowóz. Na zakup samochodu władze samorządowe Istebnej i Wisły przeznaczyły 40 tys. złotych. Pozostała część została pokryta ze środków budżetowych Policji.

Uroczyste przekazanie radiowozu, który będzie służył policjantom prewencji, odbyło się w czwartek w Wiśle. Kluczyki do nowego samochodu policjantom przekazali burmistrz Wisły wraz z przewodniczącym rady miejskiej oraz wójt gminy Istebna z przewodniczącym rady gminy. - Oznakowana kia ceed będzie wykorzystywana w służbie patrolowo-interwencyjnej i wspomoże pracę wiślańskich funkcjonariuszy. Pojazd zakupiony został ze środków przekazanych z samorządów gminy Istebna i miasta Wisła, natomiast resztę dofinansowała Komenda Główna Policji - wyjaśnia Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji i dodaje, że oba samorządy przekazały na ten cel po 20 tys. złotych.

Jak informuje urząd miasta w Wiśle, w najbliższym czasie wiślańscy stróże prawa mogą otrzymać kolejny pojazd.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jak wiele się zmieni to zobaczymy. Myślę, że sceptycznie patrzą na to jadący przez Wisłę ponad dwie godziny w niedzielę. KIA będzie dostojnie stała na skrzyżowaniu, policjant będzie dawał swoje sygnały, a sygnalizator swoje. Przepis jest jasny ale niektórzy mieli prawo poczuć się na drodze niepewnie. Miejmy nadzieję, że ta KIA w korku razem z Nami okazji stać nie będzie miała.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama