, wtorek 10 grudnia 2019
Brenna: Wypadł z łuku drogi i potrącił kobietę z dzieckiem
W wypadku ucierpiała kobieta i jej roczne dziecko. fot. ARC Dodaj do Facebook

Brenna: Wypadł z łuku drogi i potrącił kobietę z dzieckiem

KK
Kobieta i jej roczne dziecko zostali ranni w wypadku, do którego w poniedziałek, 17 października doszło w Brennej. 59-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem i potrącił prawidłowo idącą 42-latkę i jej dziecko.
Do zdarzenia doszło około godziny 16. - Kierujący samochodem marki mitsubishi wypadł z łuku drogi, stracił panowanie nad autem i wjechał w kobietę idącą z wózkiem. 42-latka, mieszkanka Brennej, wraz z rocznym synem z obrażeniami ogólnymi przebywają w szpitalu - informuje podkom. Mariusz Bałoń z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

59-letniemu mężczyźnie, także mieszkańcowi Brennej, pobrano krew na badanie zawartości alkoholu we krwi. Jego zachowanie wskazywało, że w momencie wypadku był nietrzeźwy. - Jeśli potwierdzi się, że do zdarzenia doszło pod wpływem alkoholu, kierowcy grozi do 15 lat więzienia - wyjaśnia Mariusz Białoń.
Komentarze: (10)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Seba cn- :)

Chybie: Wykoleił się pociąg relacji Wiedeń-Warszawa. Nie ma ofiar

...no i ty oczywiście

oraz sfory krwiopijczych bestii zwanych politykami największym zagrożeniem dla polskiego narodu są konopie indyjskie

ile miał promili co to też już tajemnica,bo jak jedzie rowerzysta to podacie co do setnej miary,ale jak jedzie nawalony h...j pie....y to już nie!!!!! powinni go spalic w tym aucie zapijaczoną mordę.

Jego zachowanie wskazywało, że w momencie wypadku był nietrzeźwy. - Jeśli potwierdzi się, że do zdarzenia doszło pod wpływem alkoholu, kierowcy grozi do 15 lat więzienia - wyjaśnia Mariusz Białoń.Czy prawo w Polsce jest inne.Za zabicie 8-lat za potrącenie do 15-lat.Z ustaleń policji wynika, że kierowca był nietrzeźwy. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności oraz dożywotnie zatrzymanie prawa jazdy.

trzeba izolować ze społeczeństwa. Żadne kary czy odebranie prawa jazdy nic nie dają. To przeważnie są recydywiści drogowi, których należy skierować do karnych obozów pracy i dać im porządny wycisk. Może wtedy niejeden zastanowiu się czy siadać za kierownicę po kieliszku.

Stop Wariatom Drogowym

jakoś milczą eksperci lexx,grobelny...proszę o mądre komentarze

Ja od dawna mówię że coraz niebezpieczniej na drogach bo coraz ciaśniej i w ogóle. I dlatego stawiam na kolei bo to już 5 wypadek drogowy w naszym powiecie w ostatnim czasie i jeden kolejowy w Polsce w tym roku.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama