, wtorek 25 czerwca 2019
Teatr Cieszyński zaprasza na "Popołudnie z Mikołajem"
"My się wilka nie boimy" jest propozycją dla małych i dużych odbiorców fot: Karin DziadkováDodaj do Facebook

Teatr Cieszyński zaprasza na "Popołudnie z Mikołajem"

Bajka muzyczna prezentem z okazji dnia Św. Mikołaja? Dlaczego nie?! Scena Polska Teatru Cieszyńskiego zaprasza na spektakl "My się wilka nie boimy". Już dzisiaj na portalu gazetacodzienna.pl możecie wygrać bilety na to przedstawienie.

Bęcuś, Brzdękuś i Plimpuś to trzy świnki, bohaterowie najpopularniejszej bajki radiowej autorstwa Ivo Fischera. Przyjaciele razem ze swoim odwiecznym wrogiem - wilkiem Panfucym Decybelem postanawiają wziąć udział w konkursie piosenki, w którym nagrodą główną jest Złoty Gil. Pafnucy prezentuje przed jury utwór wykonany w bardzo mrocznym, rockowym klimacie. Jego rywalki z kolei przedstawiają komisji delikatną, kojącą uszy piosenkę, którą wygrywają eliminacje. Czy mimo to uda im się wygrać konkurs?Czy uda mu się podstęp i świnki uwierzą w jego oszustwa?

"My się wilka nie boimy" jest propozycją dla małych i dużych odbiorców, bo w każdym człowieku, nawet na starość, tkwi chociaż mały pierwiastek z dziecka. To spektakl w sam raz jako niespodzianka na spóźniony mikołajkowy prezent.

Widowisko "My się wilka nie boimy" wyreżyserował Karol Suszka, sztukę przetłumaczyła na polski Lena Pešák, choreografię opracowała Vlasta Hartlová, muzykę skomponował z kolei Norbert Lichý, a scenografią zajął się Aleksander Owerczuk.

Bajkę muzyczną "My się wilka nie boimy" będzie można zobaczyć w sobotę, 8 grudnia, o godz. 16.00 w Teatrze Cieszyńskim.

Bilety w cenie: dorośli 100,- Kč (16,- zł) i dzieci 60,- Kč (10,- zł) można zamawiać w biurze organizacji widowni (tel. + 420 558 746 022, scenapolska@tdivadlo.cz) lub zakupić w kasie przed spektaklem. Teatr oferuje zniżki grupowe.

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą cztery bilety na "Popołudnie z Mikołajem". Nagrodę ufundował Teatr Cieszyński.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu GazetaCodzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: W którym miesiącu miała miejsce premiera spektaklu "My się wilka nie boimy"?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane (imię i nazwisko), nazwę użytkownika (podaną podczas rejestracji) oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Nagroda będzie do odebrania w dniu spektaklu w kasie Teatru Cieszyńskiego.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin.

Konkurs zakończony! Osoby nagrodzone zostały już poinformowane drogą mailową.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama