, niedziela 20 września 2020
Szykuje się ciekawy koncert. W Bielsku-Białej wystąpi Cool Kids Of Death
Cool Kids of Death to polska grupa rockowa powstała w Łodzi w 2001 roku. fot: archiwum zespołuDodaj do Facebook

Szykuje się ciekawy koncert. W Bielsku-Białej wystąpi Cool Kids Of Death

AK
Szykuje się ciekawy koncert. W Bielsku-Białej wystąpi Cool Kids Of Death

Club Salamandra organizuje koncerty i imprezy już od 2,5 roku. fot. mat. pras.

30 marca o godz. 19.00 w klubie Salamandra w Bielsku-Białej odbędzie się koncert zespołów: Cool Kids Of Death, Lee Monday i Broken Reed. Dziś można u nas wygrać bilety na ten koncert!

Club Salamandra organizuje koncerty i imprezy już od niemal 3 lat. Grało w nim wielu znanych artystów prezentujących różne style muzyczne. Wśród nich m.in. Carrantuohill, Bas Tajpan, Peja, Negatyw, Izrael, Mesajah-Natural Dread Killaz, Gooral.

Tym razem na scenie bielskiego klubu zagrają: Cool Kids Of Death, Lee Monday i Broken Reed.

Cool Kids of Death to polska grupa rockowa powstała w Łodzi w 2001 roku. Nazwa zespołu została zapożyczona od tytułu piosenki brytyjskiego zespołu Saint Etienne. W roku 2002 ukazała się ich debiutancka płyta. Album został doskonale przyjęty przez krytykę i słuchaczy. Zostali okrzyknięci "najbardziej buntowniczą grupą na polskiej scenie muzycznej". Muzykę Cool Kids of Death cechuje połączenie punkowego, ostrego alternatywnego brzmienia gitar, z elementami elektroniki oraz wyraźną linią basową wzmocnioną krzykliwym głosem wokalisty. Jeden z najlepiej rozpoznawalnych i nowatorskich polskich zespołów rockowych XXI wieku wydał nowy album pt. "Plan Ewakuacji". Utwory z tej płyty zagrają podczas zbliżającego się koncertu.

Oprócz CKOD 30 marca zagra Lee Monday. Żywiecki zespół powstał w sierpniu 2010 roku. Muzyka, którą gra to wspólny mianownik fascynacji Britem, Grunge’m, Post-rockiem.

Broken Reed, czyli "mocna muza-mocne przesłanie", tak w jednym zdaniu można określić charakter zespołu. Muzycy wcześniej związani z rożnymi innymi projektami, rozpoczęli działalność pod koniec 2000 roku. Każdy z ich koncertów to duża dawka energii i emocji.

Bilety na koncert w cenie 15 zł i 25 zł są dostępne w klubie SALAMANDRA przy ul. Stojałowskiego 14b w Bielsku-Białej. Szczegóły na stronie www.clubsalamandra.pl

UWAGA! KONKURS!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są dwa bilety na koncert w Bielsku-Białej. Nagrodę ufundował klub Salamandra.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem na portalu Gazeta Codzienna.pl i przesłać na adres redakcji prawidłową odpowiedź na pytanie: Jaki tytuł ma druga płyta wydana przez CKOD?

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres konkursy@gazetacodzienna.pl. Wraz z odpowiedzią należy podać swoje dane oraz numer telefonu.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem, możesz to uczynić poprzez formularz dostępny pod adresem: www.gazetacodzienna.pl/user/register

Nagrodzona w konkursie osoba zostanie poinformowana drogą mailową. Bilety do odebrania będą w dniu koncertu w klubie Salamandra.

Wysłanie odpowiedzi w konkursie, jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który jest dostępny pod adresem www.gazetacodzienna.pl/regulamin

Aktualizacja

Informujemy, że organizator z przyczyn niezależnych od niego, koncert COOL KIDS OF DEATH, który miał się odbyć w dniu 30 marca w Clubie Salamandra w Bielsku-Białej zmuszony jest przenieść na jesień 2012r.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama