, wtorek 18 luty 2020
Twoje piękne osiedle
Najszybszym i najtańszym sposobem na przywrócenie pięknego wyglądu budynku jest wynajęcie profesjonalnej firmy fot: UMYJEMTODodaj do Facebook

Twoje piękne osiedle

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Twoje piękne osiedle


Twoje piękne osiedle

Czy twój dom, blok lub kamienica, w której mieszkasz już dawno straciła swój piękny wygląd? Czy kolor zmienił się w wszechobecnie panującą brudną szarość? Jeśli chcesz to zmienić, nie musisz od razu decydować się na drogie malowanie elewacji. Rozwiązanie polegające na utrzymaniu czystego budynku jest łatwe, szybkie i wcale nie drogie.

Każdy chce mieszkać w pięknym budynku, bez względu czy jest to dom, blok czy kamienica. Dokładamy starań, wydajemy duże pieniądze, spółdzielnie mieszkaniowe zaciągają duże kredyty by spełnić wymagania termoizolacji, a przede wszystkim by budynek był atrakcyjny wizualnie. Jakież dopada nas rozczarowanie, gdy pomimo dawanej przez wykonawców gwarancji, już po kilku latach fasada staje się szara, na ścianach pojawiają się czarne zacieki a nawet zielony nalot. Gwarancja dawana przez producenta nagle nie obejmuje uszkodzeń użytkowania, a my zostajemy z brudnym problemem.

Jaka jest przyczyna, że kilkuletnia elewacja wygląda na starą i brzydką?

Zanieczyszczenia na elewacji i dachach można podzielić na kilka rodzajów. Część zanieczyszczeń to poczerniałe warstwy pyłu, smogu, dymu i innych cząstek. Na takie zanieczyszczenia są najbardziej narażone budynki znajdujące się w obszarach intensywnego przemysłu lub ruchu samochodowego. Dotyka to dużych miast lub domów i blokowisk sąsiadujących z autostradami, dużymi fabrykami, elektrowniami lub przemysłem ciężkim. Innym rodzajem zanieczyszczeń budynków są mchy, glony, grzyby i pleśnie, które powodują zielone zabarwienia na elewacji. Dotyczy to przeważnie północnych ścian budynków, które znajdują się w miejscach zbliżonych do naturalnej roślinności. Ogólnie rzecz biorąc, są to miejsca, w których jest wilgoć. Często jest to problem w przypadku elewacji izolowanych polistyrenem. Takie ściany nie oddychają, a wilgoć zatrzymuje się dłużej. Trzecim powodem zanieczyszczeń elewacji są różnorodne złoża głównie z materiałów naturalnych - opadłych liści, gałązek, ptasich odchodów i kurzu.

Jeśli elewacja nie zostanie oczyszczona, powstała kolonia mikroorganizmów nieodwracalnie uszkodzi powierzchnie elewacji.

Umyjemto to firma, która swoje doświadczenie zdobyła dzięki setkom profesjonalnie wykonanych prac konserwatorskich fasad w Polsce, Czechach i Słowacji. Metody, których używa Umyjemto opierają się na konwencjonalnych technologiach i ekologicznych rozwiązaniach. Używane do czyszczenia środki są przyjazne dla środowiska, a przede wszystkim nie niszczą struktury budynku pozwalając zachować jej pierwotny wygląd. Firma dokonuje również napraw uszkodzeń i pęknięć, które pojawiają nawet po kilku latach od wykonania nowej elewacji. Dzięki temu, że prace są prowadzone na wysięgnikach skraca się czas usługi i nie wymaga stawiania kosztownych i uciążliwych rusztowań.

Najszybszym i najtańszym sposobem na przywrócenie pięknego wyglądu budynku jest wynajęcie profesjonalnej firmy, która nie tylko wyczyści i pomaluje Twoją elewację, ale umyje również dach, a nawet przywróci piękny wygląd brukowanym powierzchniom. Umyjemto to firma, która od lat czyści i pielęgnuje elewację i dachy domów, bloków, kamienic, obiektów historycznych, a nawet zabytkowych pomników. W swojej szerokiej ofercie usług proponuje również usuwanie graffiti jak i zabezpieczanie ścian przed powstaniem trwałych uszkodzeń, których przyczyną jest ta wątpliwa sztuka uliczna.

tel. 517 770 847
info@umyjemto.pl, www.umyjemto.pl

FB UMYJEMTO.POLSKA

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama