, wtorek 31 marca 2020
Oszuści na terenie gminy Brenna
Rozmówcy celowo w prowadzonej rozmowie powołują się na urząd gminy, wzbudzając tym samym zaufanie. fot: brenna.org.plDodaj do Facebook

Oszuści na terenie gminy Brenna

JM
Do pracowników Urzędu Gminy w Brennej dotarły sygnały od mieszkańców, którym w rozmowie telefonicznej proponowany jest zakup i montaż kolektorów słonecznych, a przy okazji dotacja na ten cel jaka w części pochodzić ma z dotacji gminy. - Gmina nie dofinansowuje montażu kolektorów słonecznych - ostrzegają urzędnicy.

- Rozmówcy celowo w prowadzonej rozmowie powołują się na urząd gminy, wzbudzając tym samym zaufanie. Zwracamy zatem uwagę, aby decydując się na zakup kolektorów słonecznych, rozważnie wybierać firmy działające w tej branży. Równocześnie informujemy, iż obecnie gmina nie dofinansowuje montażu kolektorów słonecznych, natomiast dotacje na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych przeznaczonych na zakup i montaż kolektorów słonecznych dla osób fizycznych i wspólnot mieszkaniowych udziela Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - czytamy na stronie Urzędu Gminy w Brennej.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama