, wtorek 11 maja 2021
Odkryj PRAVDĘ
Firma PRAVDA to najmłodsze dziecko rodzinnego biznesu państwa Cooperów. Właściciele od początku 20 - tego wieku konsekwentnie rozwijali działalność w Stanach, we Francji i RPA. fot: PRAVDADodaj do Facebook

Odkryj PRAVDĘ

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Odkryj PRAVDĘ

Przejeżdżając koło naszej siedziby można zauważyć ciekawy element architektury, jest to pięknie oświetlona nocą instalacja z miedzi-aparat destylacyjny z początku XX wieku odrestaurowany przez naszych pracowników na życzenie właściciela firmy. Jest to prawdopodobnie najlepiej zachowana w Polsce tego typu instalacja, która cieszy oko osób odwiedzających nasz zakład.


Odkryj PRAVDĘ

. Efektem są nagrody, które otrzymują nasze produkty, należy tu zaznaczyć, że są to wyróżnienia przyznane przez bardzo prestiżowe organizacje jak International Taste and Quality Institute w Brukseli – tu nagroda dwukrotna, również w tym roku, a także złoty medal przyznany w konkursie International Spirits Challenge odbywajcy się w Wielkiej Brytanii.

Firma PRAVDA to najmłodsze dziecko rodzinnego biznesu państwa Cooperów. Właściciele od początku 20 - tego wieku konsekwentnie rozwijali działalność w Stanach, we Francji i RPA. Od prawie 20 lat, również w Polsce, jednocześnie przekazując swoje dziedzictwo w ręce kolejnych pokoleń.

Firma mieści się w Bielsku-Białej produkujemy między innymi marki o nazwie Pravda i Stanislav – produkty z segmentu premium i super premium. Sprzedajemy towary zarówno na rynku krajowym jak i w bardzo szerokim zakresie na rynkach światowych. Nasze produkty można znaleźć w najodleglejszych miejscach , naszymi ważnymi partnerami są takie kraje jak: USA, Izrael, Brazylia, Japonia, Nowa Zelandia, Kanada, RPA i oczywiście kraje europejskie.

Tak imponująca globalna sprzedaż z małego zakładu na Podbeskidziu to efekt pracy zarówno właścicieli firmy jak i zaangażowania dyrekcji i zespołu pracowników. Duży nacisk kładziemy na aktywność zawodową jak i realizowane zadania, w swoich działaniach i strategii firmy łączymy doświadczenie zawodowe z innowacją i ciągłym doskonaleniem. Efektem są nagrody, które otrzymują nasze produkty, należy tu zaznaczyć, że są to wyróżnienia przyznane przez bardzo prestiżowe organizacje jak International Taste and Quality Institute w Brukseli – tu nagroda dwukrotna, również w tym roku, a także złoty medal przyznany w konkursie International Spirits Challenge odbywajcy się w Wielkiej Brytanii.

Być docenionym przez grono tak cenionych jurorów to dla firmy duża motywacja i potwierdzenie, że podążamy właściwą drogą. Sukces produktów to również wysoka jakość surowców, dobrze rozwinięte procesy kontroli jakości i właściwie opracowana technologia produkcji. Zakład objęty jest nadzorem rabinatu, nasze produkty posiadają certyfikat koszerności przyznawany przez amerykańską organizację Orthodox Union, współpraca z Izraelem zaowocowała wprowadzeniem na tamtejszy rynek produktu dedykowanego na Święto Paschy.
Światowy wydźwięk łączymy z lokalnością, współpracujemy z lokalnymi dostawcami wspierając ich biznes, należymy do klubu przedsiębiorców z regionu Śląska. Przejeżdżając koło naszej siedziby można zauważyć ciekawy element architektury, jest to pięknie oświetlona nocą instalacja z miedzi-aparat destylacyjny z początku XX wieku odrestaurowany przez naszych pracowników na życzenie właściciela firmy. Jest to prawdopodobnie najlepiej zachowana w Polsce tego typu instalacja, która cieszy oko osób odwiedzających nasz zakład. Dzięki przychylności właścicieli firmy ocalono od zapomnienia piękny kawałek historii technologicznej.

Klienci mogą nabyć produkty zarówno w wyspecjalizowanych sklepach jak i w sieciach handlowych, również u nas na terenie zakładu gdzie prowadzimy sklep stacjonarny, dzięki takiej dywersyfikacji sprzedaży staramy się dotrzeć do jak najszerszej klienteli. Dział eksportu i sprzedaży krajowej pracuje nad poszerzaniem grona naszych klientów. Jest to żmudna i niełatwa praca ponieważ konsument w obecnych czasach to bardzo uświadomiony klient, który doskonale potrafi określić swoje oczekiwania wobec produktu. W przypadku rynków zagranicznych należy mocno brać pod uwagę specyfikę różnych krajów, ich uwarunkowania kulturowe jak również wymagania prawne i logistyczne, ale mając wieloletnie doświadczenie we współpracy z naszymi partnerami handlowymi na całym świecie oraz wsparcie właścicieli, śmiało możemy stwierdzić, że pracujemy nad zdobyciem absolutnie każdego rynku sprzedaży.

Ważnym elementem zarówno promocji produktów jak i poznawania nowych trendów i wymiany doświadczeń jest aktywny udział w ważnych imprezach branżowych, targach oraz eventach, na których chętnie dyskutujemy z klientami o ich oczekiwaniach i preferencjach.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama