, sobota 6 czerwca 2020
Lokalny pieniądz na rozwój lokalnej społeczności
Bank prowadzi Fanpage, na którym stara się zamieszczać posty nie tylko o tematyce finansowej, ale też z zakresu cyberbezpieczeństwa, historii, lokalnych aktualności oraz nowinek w Banku. Bank Spółdzielczy to instytucja z którą warto współpracować. fot: Z. SolarskiDodaj do Facebook

Lokalny pieniądz na rozwój lokalnej społeczności

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Bank Spółdzielczy w Cieszynie to instytucja finansowa z bogatą historią i tradycjami, której pracownicy są dobrymi partnerami w kontaktach z klientami. Większość pracowników posiada wieloletnie doświadczenie i cieszy się zaufaniem kontrahentów, którzy są naszymi klientami. Czy byłoby możliwe prowadzenie działalności przez blisko 150 lat bez lojalnych klientów, oddanych instytucji pracowników, grona członków, czyli współwłaścicieli Banku?

Doradcy są mobilni i jeśli klient nie ma możliwości przyjścia do Oddziału Banku, to może zaprosić do siebie przedstawiciela Banku. W Banku wdrażane są produkty i usługi umożliwiające sprawniejsze i szybsze zawieranie transakcji, takie jak: karty zbliżeniowe oraz naklejki zbliżeniowe, czy usługa Google pay, umożliwiająca płacenie w sklepie telefonem. Można również dokonać płatności internetowej przelewy24, posiadając konto w naszym Banku. Bankowość internetowa jest nowoczesna i bezpieczna. We wrześniu br. weszły w życie przepisy dyrektywy PSD2, które m.in. określają wymogi, jakie należy spełnić, aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla operacji internetowych. Bank, przy współpracy z dostawcą usług internetowych, wybrał zabezpieczenia nowoczesne i proste w użyciu, spełniające wymagania przepisów prawa. Jedna z możliwości dodatkowej weryfikacji właściciela konta podczas logowania odbywa się przy użyciu EBO Token Pro. Również logowanie do bankowości internetowej może odbywać się na kilka różnych sposobów. Tradycyjnie przy użyciu hasła, ale też za pomocą kodu QR lub poprzez kod wygenerowany z aplikacji EBO Token PRO. Bankowość internetowa jest responsywna, co sprawia, że łatwo się z niej korzysta na smartfonach i tabletach. Aby przekonać się jak działa, najlepiej założyć konto i realizować transakcje. Oferta kont osobistych jest na tyle bogata, że zarówno junior, osoba dorosła, jak i senior dopasują ją do swoich potrzeb. Konto Aktywne pozwala ograniczyć do zera prowizję za jego prowadzenie oraz prowizję za kartę, jeśli zostanie spełniony warunek zrealizowania określonej wielkości transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty.

Bank udziela pożyczek i kredytów. Pożyczki dedykowane są dla osób fizycznych z przeznaczeniem na dowolny cel. Obecnie promujemy kredyt w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, gdzie prowizja za jego udzielenie wynosi zero złotych, pod warunkiem, że od sześciu miesięcy klient nie korzystał w Banku z kredytu w ROR. Jest to produkt niedoceniany, a warto posiadać taki limit na nieplanowane wydatki, z którego skorzystamy przy użyciu karty płatniczej lub poprzez wypłatę gotówkową, a który zostanie spłacony z wpływu na rachunek.

Dużą popularnością cieszą się kredyty i pożyczki hipoteczne, służące zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych. Sprawny proces kredytowania jest zapewniony dzięki doświadczonym pracownikom. Cieszyniacy doceniają i dostrzegają przewagę lokalnego Banku w długoterminowym finansowaniu, która polega na tym, że wszelkie zmiany umowy, zaświadczenia, reklamacje są załatwiane szybko na miejscu w Cieszynie. Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, aby wybierać firmę o cieszyńskim kapitale, której podatki w większości zostają na naszym terenie, która wspiera różne ciekawe lokalne projekty. W dobie postępującej globalizacji często zadajemy sobie pytanie – wybrać ofertę, a tym samym wesprzeć globalną firmę, czy raczej tę naszą lokalną?

Dla przedsiębiorców Bank przygotował bogatą ofertę kredytów obrotowych i inwestycyjnych, gwarancje oraz leasing. Warunki, na jakich udzielane są kredyty, uzgadniamy z przedsiębiorcą, zależnie od jego sytuacji ekonomicznej. Bank postawił sobie za cel partnerstwo w relacjach z klientami.

Polityka sprzedażowa nie zmierza do składania regularnych i nieprzemyślanych ofert. Bank działa lokalnie, szanuje swoich klientów, na jego pomyślność wpływa sytuacja jego klientów, więc nie proponuje im toksycznych produktów, które mogą przynieść wyłącznie krótkoterminowe korzyści. Bank nigdy nie udzielał kredytów frankowych, nie sprzedawał polisolokat, czy wątpliwych obligacji korporacyjnych.

W oddziale w Cieszynie można odebrać podpis elektroniczny, wydawany przez Krajową Izbę Rozrachunkową w Katowicach. Dzięki porozumieniu pomiędzy KIR-em a Bankiem, odbiór podpisu elektronicznego jest możliwy w naszej placówce, więc nie ma potrzeby wyjazdu do Katowic. Przedsiębiorcom zainteresowanym terminalem płatniczym polecamy terminale firmy Elavon, czy Itcard.

Bank prowadzi Fanpage, na którym stara się zamieszczać posty nie tylko o tematyce finansowej, ale też z zakresu cyberbezpieczeństwa, historii, lokalnych aktualności oraz nowinek w Banku. Bank Spółdzielczy to instytucja z którą warto współpracować.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama