, piątek 26 lipca 2019
Kilka tysięcy mieszkańców Cieszyna w sobotę nie będzie miało wody
Z powodu usuwania awarii sieci wodociągowej w Cieszynie nastąpi przerwa w dostawie wody. fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

Kilka tysięcy mieszkańców Cieszyna w sobotę nie będzie miało wody

JM
Z powodu usuwania awarii sieci wodociągowej kilka tysięcy mieszkańców Cieszyna w sobotę od godz. 10.00 do 15.00 pozbawionych będzie dostaw wody - informują na swoich stronach internetowych Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej. W tym momencie trwa natomiast usuwanie awarii sieci wodociągowej jaka ma miejsce w centrum miasta.

Przerwa w dostawie wody nastąpi w sobotę, 11 lutego, w godzinach od 10.00 do 15.00 i dotyczy dzielnicy Mnisztwo oraz osiedli ZOR, Banotówka i przyległych ulic.

Do godz. 21.00 ma natomiast potrwać usuwanie awarii sieci wodociągowej w centrum miasta - usłyszeliśmy w Wodociągach Ziemi Cieszyńskiej.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

no to kuźwa rychło to podaliście.przychodzę z roboty(piątek) a w kranie...nul!ani za przeproszeniem wy...ać,ani wymyć się nie można było!!!dodam,że chodzi o centrum Cieszyna-Chrobrego.

informacja ta nie była nigdzie opublikowana np. na stronie internetowej WZC, wszyscy dowiedzieli się, że wody nie ma, jak wrócili do domu, a w kranach susza

Dobrze że przypadkiem przeczytałem komunikat. A co z tymi którzy nie mają internetu, bo ogłoszeń nie zauważyłem.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama