, sobota 26 września 2020
Cybulski odwołany, Cybulski powołany
Włodzimierz Cybulski, jako przedstawiciel gminy Strumień, zasiada w radzie nadzorczej Wodociągów Ziemi Cieszyńskiej. fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Cybulski odwołany, Cybulski powołany

MMT
1 lipca Włodzimierz Cybulski, wiceburmistrz Strumienia, został odwołany przez burmistrza Cieszyna z rady nadzorczej Wodociągów Ziemi Cieszyńskiej. Nie stracił jednak miejsca w radzie nadzorczej WZC, bo tego samego dnia został powołany do niej przez burmistrz Strumienia.

W radzie nadzorczej Wodociągów Ziemi Cieszyńskiej, przedsiębiorstwa komunalnego, którego udziałowcami jest 11 gmin z powiatu cieszyńskiej, doszło do dwóch zmian. Mieczysław Szczurek, burmistrz Cieszyna, odwołał Włodzimierza Cybulskiego i na jego miejsce powołał Tomasza Szkaradnika, radcę prawnego, którego kancelaria prawna zajmuje się obsługą prawną gminy Cieszyn.

Tego samego dnia Anna Grygierek, burmistrz Strumienia, odwołała Andrzeja Ochodka, dotychczasowego przedstawiciela gminy Strumień, i w jego miejsce powołała swojego zastępcę Włodzimierza Cybulskiego.

Komentarze: (16)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

A za odwołanie - odprawa.

To samo było z Panią Dyrektor Szpitala Śląskiego w Cieszynie.. !!!!

Karuzela, karuzela marzeń. Karuzela, karuzel zdarzeń. Można sobie tak nucić nawet nie zażywając postrzępionego ziela. Nawet nie pijąc nadto z dobroczynnego źródła Budżetu Państwa, czyli zwykłej "czystej ognistej". Pijąc nadto mówię, bowiem nie pić w ogóle niesposób. Na rauszu można sobie pewne "odbiory rzeczywistości" wytłumaczyć swoim stanem podświadomości. Będąc natomiast zupełnie trzeźwym moźna być posądzonym, że się na "odbiory rzeczywistości" nie reaguje. W ten sposób np. że cieszyć się trzeba i radować że takie np. WZC, tak wspaniale spełniają moje oczekiwania dostarczenia wody, za tak niską cenę. Cieszę się zatem i raduję ze wszystkimi Państwa. Wprost nie mogę się doczekać chwili,kiedy, być może, będzie mi dane uścisnąć dłoń Prezesa WZC i wyrazić swoje uczucia. Cieszmy się nie zwracając uwagi na Tych co, być może, mają postrzeganie rzeczywistości wywołane innymi, bliżej niedookreślonymi emocjami.

Pewnie jako Vice nie ma nic do roboty, to z nudów wziął drugie nic do roboty, a bezrobocie szaleje, ach jak szaleje w powiecie.

STRUMIEN GOLD !

MNIE TYLKO DZIWI ZE W STRUMIENIU NIE MA MADRYCH LUDZI - DLACZEGO U WŁADZY SĄ OBCY LUDZIE Z INNYCH CZESCI ŚLASKA I KRAJU ? STRUMIENIACY NIE STAC WAS NA WYSTAWIENIE SWOJEGO CZŁOWIEKA ????????

Nie podpuszczaj drogi Anonimie, bo idąc taką logiką wiślanie zagłosowali na Cześka G.

to przez rady nadzorcze płcimy więcej za energię, wodę, ścieki?

W całej sprawie zastanawia mnie kolejny fakt z minionej przeszłolsci. Oto Focek kiedy przestał być burmistrzem nie umiał sobie znależć pracy i ostentacyjnie szedł się zarejestrować jako bezrobotny do Urzędu Pracy o czym powszechnie informowaly media a tkaże GC. Ten oczywiście dokonał rejestracji Ficka ,nie zadając mu podstawowego pytania- czy nie czerpie profitów z innych źródeł i czy faktycznie jest bezrobotnym?. W tym czasie nieprzerwanie był czlonkiem rady nadzorczej EC i czerpał profity przekraczające minimalne wynagrodzenie.Jak to mozliwe?

I tak reka reke myje, BURDELLO na calego i rozdawalnictwo stolkow !!!!

Pani Grygierek- wystarczyło by tylko ogłosić konkurs na to stanowisko w radzie nadzorczej a uwolniła by się pani od zarzutu nepotyzmu. A tak- obciach!

Bardzo żle się stało ,że burmistrz Grygierek nie zadała sobie trudu wyłonienia jako przedstawiciela gminy strumień kogoś nie związanego z bezpośrednim zarządem miasta.Etat burmistrza lub jego zastępcy "funduje" podatnik i ma prawo oczekiwać ,że za to wynagrodzenie będzie pracował nie podejmując się żadnych fuch. Takie postępowanie jest niczym innym jak działaniem na szkodę podatnika - zabiera etat z wolnego rynku. patrz kodeks pracy(zakaz konkurencj). Podatnik może oczekiwać ,że raz ustanowiona pensja burmistrza zobowiązuje go do wytężonej pracy za tę kwotę.Czy mamy podejrzewać ,że nominowany do rady nadzorczej zastępca dzieli się z panią profitami tam uzyskiwanymi? Czy dla przejrzystości nie lepiej unikać takich powiązań. Spodziewam się ,że taki krok zaważy na Pani karierze na tym stanowisku.

rada nadzorcza pobiera granty czy pracuje spopłecznie?

W Wodociągach to jest ponad 20 kafli rocznie.

oczywiście, że pobiera granty - nawet pisano jakie fajne !

Ważne że jest ruch w interesie. Tak jak tasowanie kart, jeden tu, inny tam i się kręci

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama