, sobota 22 stycznia 2022
Cieszyn: Utrudnienia w korzystaniu z miejsc parkingowych w centrum
- Przepraszamy za utrudnienia. Liczymy na wyrozumiałość Mieszkańców, a także współpracę, przy pozostawieniu wymienionych miejsc parkingowych dla zaproszonych gości – mówi Wiesław Sosin, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Cieszynie.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Cieszyn: Utrudnienia w korzystaniu z miejsc parkingowych w centrum

MM/mat.pras.
W związku z organizacją 32. Międzynarodowego Studenckiego Festiwalu Folklorystycznego oraz uroczystości związanych z peregrynacją relikwii św. Melchiora Grodzieckiego, kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w korzystaniu z miejsc parkingowych w centrum Cieszyna.

- W dniu 26 i 27 sierpnia 2019 r. (poniedziałek i wtorek) zostanie wyłączony z możliwości parkowania parking wzdłuż ul. Doktora Jana Michejdy na odcinku od ul. Bóżniczej do placu ks. Józefa Londzina – informuje rzecznik cieszyńskiego urzędu Katarzyna Koczwara i dodaje, iż kolejne ograniczenie obowiązywać będzie 1 września, kiedy to odprawiona zostanie diecezjalna uroczystość ku czci św. Melchiora Grodzieckiego z udziałem licznej delegacji zaproszonych przedstawicieli władz kościelnych, samorządowych i państwowych.

Na potrzeby uczestników uroczystości kościelnych, w niedzielę, 1 wrześnią zarezerwowane zostaną: parking wzdłuż ul. Doktora Jana Michejdy na odcinku od ul. Bóżniczej do placu ks. Józefa Londzina; prawa strona parkingu na placu Dominikańskim (wzdłuż kościoła); parking wzdłuż ul. Tadeusza Regera na odcinku od ul. Srebrnej do ul. Szerokiej, a także parking na placu Juliusza Słowackiego.

- Przepraszamy za utrudnienia. Liczymy na wyrozumiałość Mieszkańców, a także współpracę, przy pozostawieniu wymienionych miejsc parkingowych dla zaproszonych gości – mówi Wiesław Sosin, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Cieszynie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama