, sobota 17 kwietnia 2021
Zyskali most, stracili sygnalizacjęDodaj do Facebook

Zyskali most, stracili sygnalizację

ER
Przed mostem w Wiśle-Malince wreszcie nie trzeba stać i czekać, aż zapali się zielone światło. Ruch wahadłowy został zniesiony, gdyż zakończył się remont przeprawy.
W miejscu starego 16-metrowego mostu zbudowano nowy - długi na 30 i szeroki na 14 m, dzięki czemu samochody mogą jeździć w obu kierunkach jednocześnie, a piesi mają do dyspozycji chodnik. Po otwarciu nowego mostu sygnalizację świetlną zdemontowano, przez co Wisła straciła swoje... jedyne światła.

Prace remontowe trwały od listopada 2006 roku. Remont pochłonął 4,8 mln zł.
Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Brawo, brawo!!! Toż to był czysty skandal ten przejazd do Malinki i Czornego. Tak se jednak myślem... jak My tak wszystkie mostki i drogi bydymy robić tyla czasu... Niech to ślag...

ale ile to trwało... w nieskończoność... aj....

Ja zawsze jak tam jechałem to byłem napierdolony total i srałem jakie jest światło. Pozdro dla wszystkich z Wisły, którzy piją. Beret (jesteśmy w kontakcie, trza to obgadać), Gosia Kasti (pij jak kiedyś proszę). Niewolno prowadzić po pijaku

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama