, czwartek 4 marca 2021
Złapali mordercę Kariny?
O zamordowanie 20-letniej studentki z Cieszyna policja podejrzewa o dwa lata starszego mężczyznę. fot. ARC Dodaj do Facebook

Złapali mordercę Kariny?

TWO
Złapali mordercę Kariny?

Brutalne morderstwo wywołało szok w Berlinie i Cieszynie. fot. ARC

Berlińska policja zatrzymała prawdopodobnego mordercę 20-letniej cieszynianki Kariny Jurczek - dowiedziała się Gazetacodzienna.pl. To obywatel Nikaragui.
Jak ustaliliśmy, o zamordowanie 20-letniej studentki z Cieszyna policja podejrzewa o dwa lata starszego obywatela Nikaragui w Ameryce Środkowej. Zatrzymano go wczoraj w berlińskiej dzielnicy Wilmersdorf. „W mieszkaniu podejrzanego znaleziono materiał dowodowy, który również był własnością ofiary" — głosi oficjalny komunikat policji. Według Niemieckiej Agencji Informacyjnej (DPA), chodzi o ubrania dziewczyny.

22-latek został zatrzymany przez policję. Ma być doprowadzony przed sąd, który zdecyduje o jego tymczasowym aresztowaniu. Według informacji uzyskanych od policji, mężczyzna nie przyznaje się do zamordowania Polki.

Brutalne morderstwo wywołało szok w Berlinie i Cieszynie. Karina Jurczek, przypomnijmy, zginęła tydzień temu w niedzielę w swoim mieszkaniu w kamienicy przy Pistoriusstrasse 29 w dzielnicy Weissensee w Berlinie. Wynajmowała go od kilku miesięcy. W stolicy Niemiec chciała kontynuować przerwane w Polsce studia chemiczne (miała polskie i niemieckie obywatelstwo). Niestety, tragiczne wydarzenia zniweczyły te plany. Jak ustaliła policja, sprawca najpierw uderzył dziewczynę w głowę, a następnie podpalił mieszkanie, aby zatrzeć ślady zbrodni.

Niemiecka policja na razie nie podaje motywów działania mordercy. Śledczy już na początku dochodzenia podejrzewali jednak, że Karina raczej znała sprawcę, gdyż na drzwiach jej mieszkania nie było śladów włamania. Być może poznała Nikaraguańczaka podczas kursu niemieckiego, na który od dłuższego czasu chodziła.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT:
20-letnia cieszynianka została zamordowana w Berlinie
Co do cholery się stało, że ktoś popełnił taką zbrodnię!?
Komentarze: (16)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

A co myśleć o tym. Zbrodnicze wybryki pewnej jednostki wojska z Gdańska, zdrajców narodu polskiego

Dlaczego polscy obywatele są zamęczani i katowani na śmierć przez Polskie Wojsko?
Bywa, że wojsko jest sprawcą mniejszej lub większej szkody na niekorzyść jakieś osoby, a jest to zjawisko wcale nie rzadkie, a osoba taka później usiłuje walczyć o swoje prawa najczęściej w sądzie. Natomiast wojsko odmawia poszkodowanej osobie prawa do uczciwego procesu (a jest to zagwarantowane w konstytucji) zniechęca tę osobę na wszelkie sposoby, często doprowadza do skrajnego wyczerpania, lub nawet samobójstwa lub śmierci stosując wypracowane przez siebie sposoby.
Te zaistniałe na początku szkody mogą być już od samego początku b. duże, jak np. kradzież pomysłu na biznes, zbiorowe prześladowanie w miejscu zamieszkania, rozpowszechnianie pomówień pod adresem ofiary, grabież.
Głównym winowajcą może być na początku jeden, może kilku wojskowych, osoby te jednak mają tyle jakby wrodzonej agresji, że potrafią przekonać do swoich urojonych racji nawet wszystkich pozostałych, zależnie od tego jakim autorytetem cieszą się w swojej jednostce. Prowadzi to później do niewyobrażalnego wprost zwielokrotnienia ilości przesladowców. Zdarza się, ze grupka podchmielonych wojskowych po raz pierwszy zaczepia ofiarę na ulicy, i dla zabawy testują na niej skryte metody walki na odległość, wypracowane przez huntę, lub wyrządzają szkodę w inny sposób.

Jakie więc to wojsko wypracowało metody do terroryzowania mieszkanców tego kraju i narzucania im na siłę swoich urojonych praw? Kilka skromniejszych przykładów na pewno wiele w tej kwestii wyjaśni:
W zasięgu słuchu ofiary, ale nie osób trzecich, wypowiadane są różne obelgi oraz treści nie mniej szkodliwe, tak aby inne osoby znajdujące się w pobliżu nic nie dosłyszały. Takie znęcanie się nad ofiarą trwa bez końca dzień w dzień, miesiąc za miesiącem, a czasami wiele lat, w miejscach, w jakich się tylko da i kiedy się tylko da, czasami jeden z nich, innym razem drugi, w innym miejscu trzeci, czwarty, itd., no i wszyscy biorący w tym udział są świetnie zorientowani gdzie ofiara się w danym momencie znajduje i doskonale zorganizowani.
Nie kończące się katowanie ofiary może doprowadzić u niej do załamania psychicznego, a w skrajnych wypadkach nawet do samobójstwa. To okryte tajemnicą wojsko doprowadziło już do uśmiercenia wielu niczemu niewinnych osób. Wojsko to także szpieguje swoją ofiarę, nierzadko inscenizuje wydarzenia mające później doprowadzić do ośmieszenia ofiary, nasyłają podstawionych ludzi gdzie się da, a często robią to wszystko dla zabawy lub zmarnowania czasu osobie poszkodowanej. Mają wypracowane także inne metody, do znęcania się nad człowiekiem, o wiele jeszcze gorsze. Zadaniem tej jednostki jest ćwiczenie zdalnych szpiegów i morderców. Jednak tacy często nie mając jakichkolwiek zachamowań stosują metody wypracowane przez huntę zdalonego ataku do terroryzowania bezbronnych osób w naszego kraju a nierzadko także obcokrajowców. Wypracowanymi przez wojsko zdalnymi metodami mogą doprowadzć ofiarę do nieustannego bólu głowy, a nawet spowodować uszkodzenia mózgu, szczególnie gdy zatakują zespołowo.
Stosują też często połączenie wszystkich znanych sobie zdalnych metod znęcania się nad człowiekiem, co jest najgorszą formą skrytych zbroni przeciwko ludzkości. Zaś ofiara tego terroru nie bardzo ma jak się obronić, a dowodów zbrodni brak, samych napastników również nie widać bo atakują oni zdalnie, a w najlepszym razie anonimowo. Napastnikami są najczęściej początkowo wojskowi w liczebności kilku osób, rządza zemsty przeciwko poszkodowanej osobie roznieca w nich jednak taką agresję, że przy każdej okazji jeden zachęca drugiego, obrzuca ofiarę pomówieniami, robi z niej potwora, zakałę, najgorszego wroga publicznego, przestępcę lub zbója, itd. A to, że jeden drugiemu wierzy na słowo nie znając go nawet osobiście, co już przerasta wszelkie wyobrażenia. Tym sposobem ofiara jest w końcu terroryzowana nawet przez setki i więcej napastników, dzień i noc, bez przerwy. Często się także zdarza, że wciągają oni do tych bezprawnych rozgrywek również rezerwę, osoby ze swoich rodzin a nawet znajomych.
Działania te będące niewątpliwym aktem terroryzmu to najwyraźniej jedna z najgorszych form zbiorowego znęcania się nad bezbronną ofiarą. Działania te przybierają przeważnie postać wojny, prowadzonej przez to tajemnicze wojsko z jedną bezbronną i niewinną osobą.

spoko,może to była kłótnia zakochanych młodych

i zajebac sku....syna kara śmierci

Czy ktos wie kiedy i gdzie jest pogrzeb Kariny?

Policja niemiecka stanęła na wysokości zadania.

Kto dał mu prawo odebrać jej życie?!

a kto dał prawo odbierać życie tym, którzy wydają karę śmierci? to tak apropos wypowiedzi jj

a pisali w komentarzach ze ja niemcy zabili.
moze tez ma obywatelstwo niemieckie

Do kolegi"dystansa":To,że została pobita to jedna sprawa(inny paragraf),przyczyny mogły być różne,ale to,że mając wiele godzin na zastanowienie się,nie dość że nie wezwał pomocy,ale ją zabił podpalając mieszkanie-bo wtedy dopiero ją zabił-to było działanie celowe.Wyczerpuje to wszelkie znamiona morderstwa z premedytacją!W stanach mówi się na to morderstwo 1 stopnia,a za to otrzymuje się najwyższy wymiar kary.Przemyśl to,po kolei całą sytuację,czas od rana do 17.00 a chyba sam dojdziesz do wniosku,że żaden sąd nie może znaleźć żadnych okoliczności łagodzących,a taką sugestię wyczułem w twoim poscie.Dobrze pomyśl!...kiedy zostało popełnione zabójstwo?Chyba nie w momencie pobicia,ale dopiero po południu.Jeżeli to przemyślisz to nie możesz powiedzieć nic innego,że było to bestialskie morderstwo popełnione przez kogoś bez sumienia,bez litości,kogoś kto nie zasługuje na miano człowieka,lecz potwora którego należy ze społeczeństwa skutecznie i równie bezwzględnie wyeliminować!

[*]

Czy ktos wie kiedy i gdzie jest pogrzeb Kariny?

Pogrzeb Kariny jest najprawdopodobniej we czwartek, ale nie wiadomo o której.. [*]

pogrzeb jest o godzinie 14 w piatek

Ktory kosciol i cmentarz

kościół Jezusowy w Cieszynie, a potem cmentarz ewangelicki

Ja myślę że winna temu że ona zginęła w Berlinie jest Straż Miejska W Cieszynie. Jak już tak na tych forach na nich jedziemy to ....

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama