, sobota 17 kwietnia 2021
Ochaby: Śmierć we śnie
Pogotowie zabrało do Szpitala Śląskiego w Cieszynie trzy osoby. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Ochaby: Śmierć we śnie

TWO
51-letni mieszkaniec Ochab Małych (gmina Skoczów) zmarł w nocy w wyniku zaczadzenia, a trzech innych domowników trafiło do szpitala z objawami zatrucia dymem.
Do wypadku doszło dzisiaj około 3.00 w nocy w jednym z domów w Ochabach Małych. Gdy domownicy spali, tlić zaczęła się najpierw instalacja elektryczna lodówki, a następnie plastikowe elementy chłodziarki. Całe szczęście jeden z domowników wyczuł dym i zawiadomił straż pożarną. Niestety, na pomoc dla 51-letniego właściciela domu było już za późno. Zmarł w wyniku zatrucia dymem.

Pozostali domownicy, dwaj synowie właściciela domu w wieku 19 i 29 lat oraz 18-letnia dziewczyna, mieli wielkie szczęście. — Wszyscy z objawami zatrucia trafili do szpitala. Po ich przebadaniu lekarze podjęli decyzję o pozostawieniu na hospitalizacji tylko 26-latka — mówi Ireneusz Brachaczek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.
Komentarze: (7)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

kto to jest ?

ciekawy, ale o kogo Ci chodzi?

a 26 latek okazał się ofiarą wypadku w koziej wólce

Panie wojtku, tyle dzieje sie interesujących wydarzeń w moim ksiestwie a pan robi brukowca z swej gazety, naraza się pan na kpiny i szyrderstwa z strony internautów , tyle organizacji pozarzadowych działa w naszym mieście a pan ich olewa, rozmawiam z moimi poddanym którzy nie akceptują styl gazety. popraw się redaktorze

Panie Wojtku, za mało mają power-a, śmierć człowieka nie robi na nich wrażenia, jeśli nie chcą wyrazić żalu i nie siedzą cicho, niech Pan napisze,
że np. wyglądał na ufo, leżał zwęglony i był dajmy na to-"zrzygany". Będzie to napewno dla nich "news". non-soft generation !

Mieszko I - poczytaj se pergaminy...

witaj Ingo ! czytam wszystko, ze wzgledu na ciekawośc i w pewnym sensie na wykonyw. czynności. pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama