, czwartek 22 kwietnia 2021
Koniec z niechlujnym pływaniem!
Zbigniew Gil, kierownik pływalni przyznaje, że jest duży popyt na naukę pływania. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Koniec z niechlujnym pływaniem!

DOROTA KOCHMAN
Krystian Mróz, skoczowski radny, uważa że na miejskiej pływalni jest za ciasno i chce sprecyzować w jaki sposób należy... pływać.
Mieszkańcy skarżą się radnym, że przychodząc w godzinach popołudniowych na Krytą Pływalnię Delfin nie można swobodnie popływać, gdyż większość torów zarezerwowana jest wtedy dla szkółek pływackich. A tych jest coraz więcej.

Zbigniew Gil, kierownik pływalni przyznaje, że jest duży popyt na naukę pływania. — Być może przyczyniły się do tego osiągnięcia polskich sportowców w tej dziedzinie. Szkółki wykupują u nas rezerwacje torów i dzieci uczą się pływać. Nie jest możliwe, aby zajęcia odbywały się do południa, bo wtedy dzieci są w szkole, a ich rodzice w pracy — mówi Zbigniew Gil.

Co więc zrobić? Nietypowe rozwiązanie ma radny Krystian Mróz. — Pływanie należy uporządkować, bo na basenie faktycznie brakuje miejsca, o czym osobiście się przekonałem — mówi radny. — Lenie stoją na środku basenu, a ci którzy chcą popływać, muszą ich omijać. Pływanie trzeba uporządkować i wtedy znajdzie się miejsce dla wszystkich — kwituje Mróz. Według radnego klienci skoczowskiego Delfina powinni pływać... w jednym kierunku, a odpoczywać na brzegach basenu.

Mieszkańcy nie wyobrażają sobie pływania według porządku Mroza. ― To absurd i głupota. Jakoś tego nie widzę ― mówi z uśmiechem skoczowianka Ilona Matuszny.
Komentarze: (24)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Znowu Skoczów, znowu jakiś radny i niezmienne pomys ły..... Może trzeba iść w końcu lekarza!

Pływalnia to pływalnia. Po torach i wzdłuż basenu. Nie kąpielsko jak uniwersytecki basen w Cieszynie. Burdel totalny, jedni w poprzek, drudzy wzdłuż. Istny cyrk

Wcale mnie to nie dziwi,że tak głośno o Skoczowie.Ta ziemię nawiedził kiedyś przecież JP II!!

Podoba mi się to :D Wchodzisz do basenu, płyniesz na drugi koniec i wychodzisz :D obchodzisz basen i znowu wchodzisz, płyniesz i wychodzisz :D Nie no respekt za takie pomysły :D

@ap - ręce opadają durny, oj jaki durny!

Dlaczego głupawy pomysł radnego Mroza redakcja opatruje zdjęciem Bogu ducha winnego w tej sprawie kierownika pływalni? Przyklei się do człowieka...

...:)

Panie Mroz,prosze zrobic rondo na srodku!Na glupote nie ma rady....

Dobry pomysł. Pływanie w jednna strone zaskutkuje spadkiem cen biletow o 50% gdyż polowe czasu będzie się spedzało na spacerowaniu po pływalni.

A może wybudować jeszcze jeden basen?

Tez mi problem, podzielic basen na tory, na kazdym torze zmieszcza sie przynajmniej 3-4 osoby plywajace, robiace tzw rundki, a 1-2 tory pozostawic na pluskajacych sie (w zaleznosci ile takowych akurat przybedzie). Tak jest na plywalni, na ktora chodzilam i wszyscy byli zadowoleni. Jak widzisz,ze ktos plynie wolno-wybierasz tor z plywajacymi szybciej. Powodzenia.

te dwa zdania to artykuł? informacja? co to jest?

Informacja typu zesrala sie bieda i placze. Smieje sie z redaktorow tej strony. Oni tym czasem kasuja moje posty!

A jo mom inny pomysł ino trzeba spuścić woda, a ludziska se bydom szpacyrować po tych torach, mniej będzie kłopotu i wincyj sie narodu zmieści! To je mój pomysł, jak bydom jaki wybory to o tym pamientejcie, bo se bydym kadydowoł na jakigo (bez)radnego! Hej!

Hehhh .. Fajnych mają radnych w tym Skoczowie. Jak gdzieś słychać o ludzkiej głupocie to zawsze w Skoczowie. Co za ludzie tam mieszkają i jakich radnych wybierają !! Napewno są gdzieś w Skoczowie mądrzy ludzie... trzeba w to wierzyć ....

Kolego mróz kup se brodzik i na kaplicy kaj miyszkosz sie toplej, a nie na basyn werbusie...

Krystian czyś ty się nie wyspoł czy też cie od wczora głowa boli,czy to już teraz tak bydziesz mioł....dej se siana...

wszystko pod jurysdykcje!
zakazac wszystkiego zeby nie bylo niczego!!!!
proponuje jeszce wprowadzic kierunek poruszania sie pod prysznicami i w szatni:)

Chodziło o to, że zamiast narzekać na zarezerwowane tory, gdzie pływa po 5 do 9 osób, to powinny popatrzeć na inne problemy basenu, niekoniecznie te stojaki na środku niecki. I tak z ironicznej wypowedzi można zrobić z kogoś durnia. Komentarzy nawet nie czytam do końca, bo są jeszcze głupsze.

Do myslącego:
Twoim zdaniem, to powinno się tych wszystkich płacących za rezrewację i naukę pływania wyrzucić z basenu, żeby się inni mogi taplać po całym basenie?

Dzisiaj rano czytałem komentarz od BLADE .... kogoś wstaswiony 1 maja. Godzine później go juz nie ma. Czy ktoś te komentarze cenzuruje?

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Komentarze niezgodne z regulaminem, będą usuwane.

na torach basenowych zawsze się pływało prawą stroną. A nie jak na delfinie chaotycznie, może ludzi trzeba najpierw nauczyć pływać. Bo ratownicy robią bardzo dużo aby to wpajać w umysły ludzi uczęszczających na Delfina. Ale trudno zmienić mentalność ludzi.

Po pierwsze mrozik ma racje. Każdy kto kupuje bilet na basen musi wiedziec ze w regulaminie jest napisane, że pływa sie tak jak jeździ sie autem po drodze. czyli po prawej stronie. A jak nie zawsze można zrobić tak jak ja musialem poukladać Sobie ludzi na torze: 100 delfin i wszyscy grzeczni:D

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama