, środa 8 lipca 2020
Czego brakuje naszym dziewczynom?
Wśród dziewczyn walczących o tytuł piękności wakacji zabrakło reprezentantki Śląska Cieszyńskiego. fot. WO Dodaj do Facebook

Czego brakuje naszym dziewczynom?

WO
Czego brakuje naszym dziewczynom?

Henryk Frąckowiak (z prawej; w rozmowie z Tomaszem Pietrzykowskim, wojewodą śląskim) od 22 lat organizuje ustroński konkurs piękności. fot. WO

Były dziewczyny z Czech, Bułgarii, Rosji, USA, a nawet Konga, a zabrakło reprezentantki Śląska Cieszyńskiego. Dlaczego po raz kolejny podczas ustrońskich Wyborów Miss Wakacji nie zaprezentowały się dziewczyny stela?
W niedzielny wieczór w ustrońskim amfiteatrze odbyły się 22. Międzynarodowe Wybory Miss Wakacji (imprezę relacjonowaliśmy w Gazeciecodziennej.pl), podczas których zaprezentowało się 11 dziewczyn. Nie po raz pierwszy na scenie zabrakło reprezentantki Śląska Cieszyńskiego. Były za to panie z Bielska-Białej, Poznania, Warszawy, Dąbrowy Górniczej oraz zagranicy. Czyżby w Beskidach brakowało ładnych i zgrabnych dziewczyn?

— Miałem kilka zgłoszeń, ale gdy zobaczyłem te dziewczyny, to musiałem im odmówić. Kompletnie się nie nadawały. Nie miały ani urody, ani figury. Prawda jest taka, że u nas brakuje dziewczyn, które mogłyby wystartować w konkursie. A jak już trafi się jakaś ładna i zgrabna, to nie jest zainteresowana udziałem w konkursie — przyznaje Henryk Frąckowiak, który od 22 lat organizuje ustroński konkurs piękności.

Frąckowiak nie organizuje castingu przed każdym konkursem. Osobiście odwiedza różne kraje, spotyka się z dziewczynami w agencjach modelek i proponuje przyjazd do Ustronia. W ten sposób złowił tegoroczną Miss Wakacji, 17-letnią Magdalenę Krupę, którą widział na konkursie piękności nastolatek i zaproponował jej występ przed ustrońską publicznością. — Cieszę się, że wtedy się zgodziłam. Ten tytuł na pewno otworzy mi wiele drzwi — liczy licealistka z Dąbrowy Górniczej.
Komentarze: (7)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

No i chwała im za to: "A jak już trafi się jakaś ładna i zgrabna, to nie jest zainteresowana udziałem w konkursie". Świadczy to tylko o tym, że oprócz tego, że są ładne i zgrabne, to mają też dobrze w głowach poukładane.

Autorowi tych wypocin polecam atlas Polski dla dzieci. Zobaczy,że Bielsko leży jednak w Beskidach.

O my God, co za szowinistyczne teksty... nie podoba się to niech gość spada...

Ale jemu chodzilo penwie o powiat cieszynski...

Panie Frackowiak, na ulice pan wyjdz... Az gęsto przeciez od fajnych panienek.

Autor użył wyrazu "Beskidy" w kontekście Śląska Cieszyńskiego, a Bielsko w nim nie leży. Autor nie myli się zatem i nie są to wypociny, przynajmniej w tym temacie.

a na rzece Biełej konczy sie niby Syberia? jasne ze Bielsko jest na Śląsku Cieszyńskim. ale Biała już nie :D

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama