, piątek 17 maja 2024
Walka o hokejowego mistrza Czech trwa! (zdjęcia)
Kolejne spotkanie w walce o tytuł mistrza Czech, już we wtorek 12 kwietnia o godz. 17.10 w Trzyńcu. fot. Petr Kotala/HC Vitkovice Steel

SM, BŚ
\"Nie będziemy nic wymyślać. Musimy wygrać. Widzowie sobie na to zasłużyli\" - tak przed dzisiejszym meczem mówili zawodnicy HC Vítkovice Steel, za pośrednictwem swojej strony internetowej. Słowa dotrzymali.
Emocje jakich spodziewali się kibice po wczorajszej wygranej drużyny z Trzyńca, przerosły chyba najśmielsze oczekiwania.

Pierwsza tercja spotkania skończyła się dwubramkowym remisem. W drugiej na prowadzenie po strzale Huzevky wysunęła się się drużyna z Ostrawy. W ostatniej tercji doszło do wyrównania ilości bramek, przez co o ostatecznym wyniku meczu miała zdecydować dogrywka.

Tak się jednak nie stało i wynik 5:4 dla HC Vitkovice Steel uzyskany został w rzutach karnych. Dla kibiców obu drużyn wynik dzisiejszego meczu, oznacza dalszą rywalizację o tytuł mistrza Czech.

- Przeżyłem emocje godne finału, wynik potwierdza, że sport jest nieprzewidywalny. Trzeba przyznać, że walka zasadniczo była wyrównana. Szkoda, że w drugiej tercji Trzyniec popełnił kilka podstawowych błędów. Mam nadzieję, że w Trzyńcu kwestia mistrzostwa ostatecznie zostanie rozstrzygnięta - powiedział nam Marcin Bednarczyk, kibic HC Oceláři Třinec.

Kolejne spotkanie już we wtorek 12 kwietnia o godz. 17.10 w Trzyńcu.

Komentarze: (22)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie

jaki umysł, takie absurdy. Niejeden do dziś wierzy w kreacjonizm i staruszka z siwą brodą w obłokach.

panowie i panie, spokojnie, wygra lepszy...

Tady vládne Třineckóó, celé Česko pókleklóó, naším klubem Třinec jéé, dneska zase vyhrajéé..!!!

cicho...,bo wytargam cię za uszy,robaczku!

Żeby nie było, to chodziło mi o to, że absurdalną jest ta teoria o celowym przegrywaniu.

Owczy pęd...

Biletów już nie ma. Dziś poszły wszystkie w ciągu 2 godzin. Dla tych co chcieliby jechać pierwszy raz to mała rada. Z miejsc siedzących odradzam rzędy 1 i 2 w sektorze E lewy i prawy (daszki nad ławkami graczy zasłaniają prawie całe lodowisko), sektor H i rzędy od 1 do 5 i sektor A prawy rzędy 1, 2, 3 miejsca 1- 10 ( zasłania reklamowa Skoda Octavia), sektor F chyba wszystkie rzędy z miejscami równolegle do kotła tu zasłaniają stojący w kotle.
Mając te bilety lepiej od razu poszukać sobie miejsca do stania.

Większej głupoty nie słyszałem. Właściciel klubu ładuje 10 mln zł rocznie po to żeby zarobić 50 tys na jednym meczu. I zaryzykować przegranie mistrzostw, na które się pracowało 100 meczy przez cały rok.

4:3 dla VITKOVIC !!! trinec do dom !

oczywiscie bylo pewne ze trinec sie podlozy :) tak samo jak w finalach ligi polskiej, cracovia sie podlozyla tychom i tez w karnych haha

Dziś Trzyniec przegra, bo tylko w ten sposób 2011-04-09 07:30:35
zdobędzie możliwość zorganizowania kolejnych meczów u siebie, pełne trybuny, pełna kas...

Dla szanownego pana z Vitkovic informuje ze stan meczowy na dzien dzisiejszy wynosi 3:1 dla Trinca pozdrawiam.

Ty holigansie z Vitkovic nie martw się do Vitkovic nie przyjedziemy bo finał skończy się we wtorek w TRINCU ha ha ....

INO VITKOVICE ! trzyniec lego na cyce ! :-D

:-) chce cie zaprosic na facebooku:-) haha

we wtorek to bedzie taka biba w trzyncu ze urlop biore do maja!!!:-)

Nawet do Ostrawy nie przyjezdzajcie polaczki. Dostaniecie po tych swoich wasach wiesniaki kibicujacy trzyncowi. INO VITKOVICE !!!!!

Widać, że komentujący chyba zazdrośni się poczuli, że redakcja korzysta z komentarza pana Marcina, którego znam i wiem, że faktycznie udziela takich informacji. Podejrzewam, że gdyby ktoś z was coś w tej sprawie napisał do redakcji to też by się mogło znaleźć w tekście.

Nazywam sie Marcin Bednarczyk, z nikim nie rozmawiałem...

Teraz rysuje się najważniejsze pytanie, kim jest tajemniczy Bednarek?

Lepiej będzie smakowało zwycięstwo na swoim lodzie! Trzyniec ogarnie fala radości!