, wtorek 30 kwietnia 2024
Kajetanowicz znów wysoko
Cieszę się z trzeciego miejsca — stwierdził na mecie Kajto. fot. ARC

ER
Kajetan Kajetanowicz z pilotem Maciejem Wisławskim zajęli trzecie miejsce w zakończonym w sobotę Platinum 17. Rajdzie Rzeszowskim. Kierowca z Ustronia umocnił się w ten sposób na pozycji wicelidera mistrzostw Polski.
Szóstą eliminację mistrzostw Polski wygrał Grzegorz Grzyb jadąc z pilotem Przemysławem Mazurem Fiatem Grande Punto S2000. Drugie miejsce w rajdzie zajął Michał Bębenek (Mitsubishi Evo IX) ze stratą 33,0 sekund do zwycięzcy. Trzecia lokata przypadła załodze Kajetan Kajetanowicz z pilotem Maciejem Wisławskim (Mitsubishi Evo IX ) - strata 41,1 sekundy. — Cieszę się z trzeciego miejsca — stwierdził na mecie Kajto.

W 17. Rajdzie Rzeszowskim Grzyb wygrał sześć odcinków specjalnych, Leszek Kuzaj trzy, Bębenek dwa, a Kajetanowicz jeden. Liderem mistrzostw Polski pozostał Francuz Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000), który wycofał się pierwszego dnia imprezy z powodu awarii.