, poniedziałek 6 maja 2024
Jeleń na fali!!! (zobacz bramki)
Jeleń zdobywa ostatnio gol za golem. fot. Wojciech Trzcionka

Gazeta.pl
Trwa cudowna passa Ireneusza Jelenia. Napastnik z Cieszyna zdobył dwa gole w meczu z liderem Ligue 1 Bordeaux. Jego Auxerre pokonało rywala 2:1.
Cieszyniak w 64. minucie po podaniu Daniela Niculae minął bramkarza Carasso i ze spokojem trafił do siatki. Do tej pory spotkanie nie układało się drużynie trenera Fernandeza. Auxerre przegrywało od 8. minuty po golu Tremoulinasa. Często strzałów próbował Niculae, ale głównie pudłował.

Drugiego gola Jeleń zdobył w 83. minucie. Miał przy tym trochę szczęścia. Po podaniu Hengbarta przelobował bramkarza, ale piłka uderzyła w poprzeczkę. Jeleń zdołał jednak dobić ją do bramki.

Była to dopiero druga porażka Bordeaux na własnym stadionie w tym sezonie. Auxerre wygrało po raz piętnasty, choć wcześniej, w sześciu spośród dwunastu meczów wyjazdowych, nie zdobyło gola.
Komentarze: (5)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie