, wtorek 7 kwietnia 2020
Wisła: Verheugen wsparł BuzkaDodaj do Facebook

Wisła: Verheugen wsparł Buzka

ER
Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej i jednocześnie komisarz do spraw przedsiębiorczości i przemysłu Günter Verheugen gościł w niedzielę w Wiśle.
Günter Verheugen przyjechał na Śląsk na zaproszenie europosła prof. Jerzego Buzka. W Wiśle obaj wzięli udział w nabożeństwie w kościele ewangelicko-augsburskim ap. Piotra i Pawła. Spotkał się też z burmistrzem Wisły Andrzejem Molinem i starostą cieszyńskim Czesławem Gluzą.

Buzek jest kandydatem na przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Jego kandydaturę na to stanowisko wsparł w Wiśle Günter Verheugen. — Byłbym szczęśliwy, gdyby je objął — powiedział wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej.

Były premier otwiera śląską listę kandydatów Platformy Obywatelskiej do europarlamentu. Na miejscu drugim jest eurodeputowany Jan Olbrycht.

Wybory do PE odbędą się 7 czerwca.
Komentarze: (12)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Ciekawe, czy Buzek może liczyć na poparcie byłych górników z byłej KWK Morcinek. Bo to chyba za rządów AWS pod jego przewodnictwem zaczęła się redukcja ilości wydobycia węgla kamiennego w Polsce...

ale uznać swój błąd, to rzecz większa niż ludzka...

Apeluje tylko nie Buzek bo ten cały europarlament zostanie zlikwidowany jak KWK MORCINEK

Świat nie kręci się wokół górników! Mam dość waszego gledzenia!

Ala bucik Ci się rozwala

Buzek na wózek!

Pasjonowaliśmy się swego czasu szukaniem posady byłemu premierowi Marcinkiewiczowi. Emocje związane z wepchnięciem Sikorskiego na stanowisko szefa NATO podzieliły obóz rządzący i prezydencki oraz kibicujących im wyborców. Obecnie Buzek staruje na fasadową li tylko posadę i znów wszystkie media, politycy będą się zajmować szczególnie tą sprawą oprócz dyżurnej likwidacji IPN i zwalczania pisowczyków. Róbta co chceta, ale na zabawę w przepychanie Buzka na synekurę szkoda czasu.

Bracia blioźniacy zrobią wszystko, żeby mu się nie udało, już IPN dostał zlecenie na szukanie haków,media toruńskie wezwą do walki z heretykiem, bracia będa pisać donosy do Brukseli i do innych polityków

No i odezwał się jeden z nawiedzonych. Wytyczono mu osobistych wrogów i tego się trzyma. Nie dostrzega w kraju poważniejszych problemów. Jest ważny bo walczy z bliźniakami. Na chwałę ....no właśnie czyją? Ale grunt, że czuje się,że przez to należy do warstwy inteligencji.

Studiuje kaczyzm modląc się do ojca z Torunia i podniecając się teczkami IPN

Nie trafiłeś - nie teczki, nie Toruń tylko "gospodarka głupcze!".

Buzek jeszcze nie został wybrany do PE , a PO już stara się żeby został jego przewodniczącym. Sikorski nie zgłosił swojej kandydatury , wiele razy zaprzeczał , a teraz twierdzi , że chciał choć nie chciał. Polityka zagraniczna PO jest bardzo podobna do polityki krajowej. Najpierw są obietnice i wysokie ustawianie poprzeczki , potem nieudolne działania i zupełna klapa.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama