, piątek 10 kwietnia 2020
Ustroń: 5. edycja No Name za nami (zdjęcia)
No Name gościł na ustrońskim rynku po raz 5. Jak zwykle młodzież pokazała się z artystycznej, głośnej i kolorowej strony. fot. Radek Krzempek Dodaj do Facebook

Ustroń: 5. edycja No Name za nami (zdjęcia)

JONASZ MILEWSKI, zdjęcia: RADEK KRZEMPEK
W sobotę, 25 czerwca, ustroński rynek opanowali młodzi ludzie. Wszystko za sprawą \"Festiwalu Twórczości Młodzieżowej No Name\", który już po raz piąty zorganizowany został przez Młodzieżową Radę Ustronia. Warsztaty plastyczne, bitwa streetdanc’owa, przegląd amatorskich zespołów muzycznych czy wieczorne koncerty gwiazd regionu to tylko kilka z wielu punktów programu. Organizatorzy zadbali o rozrywkę dla każdej grupy wiekowej.
Od rana najmniejsi z obecnych zajęli się kolorowaniem folii. Ci więksi przyglądali się popisom uczestników bitwy tanecznej. Pierwsza część imprezy zwieńczona została ślubem! Około godz. 13.00 festiwal został przerwany, ponieważ przed budynkiem urzędu miasta pojawił się orszak weselny. Niespodzianką dla nowożeńców były gromkie brawa, które otrzymali od uczestników imprezy.

Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych był głównym punktem popołudniowego programu. Jury w składzie: Jan Zachar i Zbyszek Bałdys (zespół Ustronsky), Ilona Basiak (międzynarodowa mistrzyni gry na wiolonczeli), Kasia Materna (wokalistka Poison Words oraz uczestniczka telewizyjnego show "Bitwa na głosy" - grupa Haliny Młynkowej), Jonasz Milewski (Prezes Młodzieżowej Platformy Komunikacyjnej) oraz Jacek Nieurzyła (przedstawiciel organizatorów) opiniowało umiejętności muzyczne, wokalne oraz prezencję na scenie siedmiu zespołów. - Zaskoczyła mnie bardzo miła obsługa i uważam, że impreza jest na wysokim poziomie - przyznała Sandra Liszka, wokalistka zespołu Keep Away From Fire. Pod niemałym wrażeniem byli również członkowie jury. - Bardzo miło spędziłam ten dzień, muszę przyznać, że uczestnicy konkursu grali na bardzo wysokim poziomie - wyznała Katarzyna Materna.

Wieczorem zagrali: Radogost, Apogeum Wszystkich Myśli, Human Trinity Sound, Chvasciu Silesian Sound (który promował swoją nową, solową płytę) oraz Poison Words.

PISALIŚMY: Górki Wielkie: Artystyczne Lato u Kossaków rozpoczęte (program)
Komentarze: (6)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Generalnie nie zabieram głosu gdy jest coś pisane o poziomie organizacji ale ciekawi mnie dlaczego obniżamy loty ? może coś więcej jakaś konstruktywna krytyka ?

a może zwyczajnie regulaminu nie przestrzegasz? No Name szkoda, że obniża loty

zaryczana z "Bitwy" w jury. HAHAHA

no prosze jaka cenzura na gc! wywalili mojego posta, bo ich skrytykowalem... zenada

zdjęcia tych narodnych umielców-zespołów grających na rynku ??

Nigdzie. panu "dziennikarzowi" nie chciało się czekać...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama