, sobota 6 czerwca 2020
Razem o pieniądze na drogiDodaj do Facebook

Razem o pieniądze na drogi

ER
Wisła i Nydek na Zaolziu chcą razem inwestować. Podpisały już porozumienie, a teraz starają się o fundusze unijne.
Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem obu stron jest projekt polegający na przebudowie dróg. – Wspólnie z Nydkiem chcemy wystartować w konkursie na dofinansowanie projektu poprawy dostępności komunikacyjnej pogranicza, który byłby realizowany w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska–Rzeczpospolita Polska 2007-2013 – informuje Damian Cieślar z Referatu Rozwoju Gospodarczego i Środowiska w Urzędzie Miejskim w Wiśle.

Wstępny koszt projektu oszacowano na 1 mln euro. W Wiśle planowana jest przebudowa ul. Jawornik oraz modernizacja fragmentu ul. Cieslarów i Soszowskiej prowadzących na szczyt Soszowa Wielkiego.
Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

a czarne ;] ??

Najpierw zlikwidowali polską szkołę w Nydku a teraz chcą się bratać w Polsce. Jacy z nich europejczycy!!!! Jak się dogadają, przez tłumacza lub szkopyrtocy będą seplenić?????

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama