, sobota 13 kwietnia 2024
Mizdrzenie w sieci
Starosta cieszyński Czesław Gluza nie wypadł najlepiej w wyborczym filmiku. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Mizdrzenie w sieci

WOJCIECH TRZCIONKA
- Zbliża się okres demokratycznego wyrażenia swojego głosu - mówi na filmie umieszczonym w serwisie Youtube starosta cieszyński Czesław Gluza. Coraz więcej lokalnych polityków przed wyborami korzysta z internetu, żeby przymilić się wyborcom.
Paweł Brągiel, kandydat na burmistrza Wisły, zaczął aktualizować swój serwis pawel.info.pl na długo przed kampanią. "W związku ze złym stanem części dróg wojewódzkich na terenie Wisły i z licznymi interwencjami mieszkańców miasta wystąpiłem do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowiacach o pomoc (…)" - czytamy w serwisie.

Janina Żagan, burmistrz Skoczowa, bloga pisze na stronie janinazagan.com.pl dopiero od kilku dni. "Wczoraj przez chwilę była zima, padał śnieg, zrobiło się szaro i chłodno. Sprawdziłam stan nowo wybudowanego wyciągu narciarskiego - jest OK! Będzie można zjeżdżać nawet wieczorem - oświetlenie działa. Jest też prawie już gotowa trasa dla biegaczy narciarskich na Kaplicówce. Brak jednak lodowiska. Musimy się zastanowić, gdzie je przygotować" - pisze pani burmistrz.

Kandydat na burmistrza Cieszyna Kazimierz Kawulok jako pierwszy uaktywnił się na Facebooku. Swoje konto ma tam też jego kontrkandydat w wyborach Mieczysław Szczurek. Z dnia na dzień takich stron i profili będzie przybywać. Powstanie też pewnie wiele filmików promujących kandydatów. Wartałoby jednak popracować nad profesjonalną oprawą. Na swoim filmie starosta jest spięty, oficjalny i sztywny. Czyta z kartki, ręce ma obcięte, a na drugim planie widać stertę walących się papierów… Dużo lepiej wychodzi mu dyskutowanie z internautami na Facebooku.

Komentarze: (39)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

...

taki starosta

taki starosta

A mnie się podoba widać że chłop zarobiony nie ma czasu na mizdrzenie się. Tak jak inne pacynki.

w XXI wieku, w środku Europy??!... Cieszyn zszedł na psy, mniej więcej od wyboru B. Ficka na burmistrza

Burmistrz Ficek wyprzedził wszystkich o kilka długości ,l ma swoją stronę internetową już od wielu lat.

A czy tej strony to czasem nie administrują informatycy z urzędu?

Najtaniej reklamuje się kandydat na koszt podatnika. Jak to wygląda? Np. e-"Wieści Skoczowskie"

Dantejskie sceny miały miejsce na terenie kościelnym, tuż przy domu oazowym. Po suto zakrapianej alkoholem imprezie Leszek Kulpiński - radny gminy Nowa Słupia i jednocześnie kandydat z ramienia Platformy Obywatelskiej do rady powiatu kieleckiego - wdał się w bójkę z mieszkańcem gminy. Efektem walki są m.in. pokiereszowana twarz radnego oraz nadgryziony kciuk i połamana kość śródręcza u jego "sparingpartnera".

Moim zdaniem super interesująca była by analiza obecności kandydatów w internecie. Szczególnie gdyby ją przeprowadzić tak 3 miesiące temu. Większość stron nieaktualizowana - literówki na stronie p. Brągla wstrząsające - ale przynajmniej ma www, bo pozostali w ogóle kiepsko. Ten filmik - katastrofa - pokazuje podejście do jakości kampanii, która jest kiepska. A jak do cholery ludzie mają się dowiedzieć czegoś o poglądach kandydatów?

Filmik już został wyłączony. Kto robił ten filmik< Gdzie go można obejrzeć/

ty nie promuj swojej strony...jest beznadziejna .

stronie urzędu miasta - to jest skandal, a zapytajcie burmistrza, to udaje, że nie rozumie, o co chodzi

Gdzie jest reklamowana strona Ficka na stronie Urzędu? Szukałem i nie znalazłem. To chyba nieprawda!

Dziękuję! Ale to raczej nie reklama lecz informacja gdzie można znaleźć ciekawostki nt. burmistrza.Zresztą b. interesujące!

Dr. Piecha przyznał się do alkoholizmu a Pan Gluza NA CO CZEKA ?

Karol Węglarzy był posłem z ramienia PZPR i z ramienia PZPR poparł wprowadzenie stanu wojennego. / do sprawdzenia na stronie BIP IPN/.

Panie Starosto a co ze szpitalem w Cieszynie? Jak przejdzie ustawa o możliwości zakładania spółek prawa handlowego to czy mieszkańcy naszego powaitu moga zostac udziałowcami Szpitala Sląskiego poprzez Fundacje Zdrowia Śląska Cieszyńskiego / przecież wpłacili grube, zapracowane miliony na Fundację/.

wykluczającą...

wpłacałeś żeby być udziałowcem szpitala czy co??....

no to trochę przegiąłeś, może w taki razie ja adres do swojego bloga wrzucę na stronę UM?.. też ciekawe informacje tam są... i może jeszcze parę linków prywatnych?..
a co to, jak nie reklama?
za friko, czyli za publiczne?...
wstyd dla Ficka, ale on taki cienias, że cokolwiek się dzieje, mówi, że to deszcz pada na jego niekompetencję..

Uważajcie z tym wyrażeniem demokratycznego głosu bo wsadzją za kratki za niecenzuralne słowa używane na blogach i innych tego typu wynalazkach.Zauważam niebezpieczny trend pozbawiania internautów WOLNOŚCI SŁOWA.

chodzi może o słowo "pijany"?... czy "reklama"?...

...

Chodzi o słówko 'kuźwa' które nie jest ani obraźliwe ani brzydkie a policja może się poczuć obrażona i wlepia mandat.

Imiona KAROL Nazwisko WĘGLARZY Nazwisko rodowe Data urodzenia 13.11.1941 Imię ojca HENRYK Imię matki ZOFIA Miejsce urodzenia KOŃCZYCE WIELKIE Od 20.01.1967 r. w PZPR [AP Kat, KW PZPR Bielsko-Biała, sygn. 1/I/t-2, k. 148]. Pełnił funkcję członka KG PZPR w Goleszowie [AP Kat, KW PZPR Bielsko-Biała, sygn. 1/II/t-6, k. 20]. Był posłem na Sejm PRL w okresie 02.04.1980-1985 [www.sejm.gov.pl/]. Prawdopodobnie funkcję członka Egzekutywy KW PZPR w Bielsku-Białej skończył pełnić 18.12.1979 r. [AP Kat, KW PZPR Bielsko-Biała, sygn. 1/I/t-5, k. 203]. Informacja o pełnionych funkcjach Stanowisko Komórka organizacyjna Instytucja Miejscowość Organizacja Data rozpoczęcia Data zakończenia Źródło informacji Członek Egzekutywa KW Bielsko-Biała PZPR 03.06.1975 "Kronika Beskidzka", nr 23 z 07.06.1975, s. 1 Członek brak KW Bielsko-Biała PZPR 03.11.1975 AP Kat, KW PZPR Bielsko-Biała, sygn. 1/I/t-2, k. 124

do rexlexx
prof. Karol Węglarzy ma status osoby pokrzywdzonej przyznanej przez IPN. Sprawdź!!!!

http://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_W%C4%99glarzy

i to mocno, przez los..

Sylwia jesteś cudowna

pokrzywdzony Karol Weglarzy w oświadczeniach mająkowych / dostepne na stronie BIP UW w Katowicach/ podaje dochód w 2007 w wysokości 266 474,22 zł W 2009 dochód 395.923,33 zł / są to dochody w większości osiągnięte kosztem podatników sfery produkcyjnej/.

podatnika sfery produkcyjnej jako kosztu uzyskania przychodu Ustawa o podatku dochodowym nie przewiduje.

uzależnienie od władzy figuruje w rejestrze uzależnień...to chyba potrzeba sprawdzenia się w nowych rolach, tylko dlaczego większość sprawdzających się to udający kogoś innego przeciętniacy?

tak !!! Weglarzy ma status osoby pokrzywdzonej przyznany przez IPN, !!! takie czerwone bydle i pokrzywdzony, wszedzie w Polsce jest gnoj!!!!

PrintScreen & Paste = fot. Wojciech Trzcionka
No polot Panie, polot !

boroki

"Pierwszy szpital powiatowy w Polsce chce iść na Giełdę Papierów Wartościowych - ujawnia "Gazeta Wyborcza".

Pomysł przedstawił starosta Tczewa, który o dziwo wywodzi się z PiS. Wcześniej oddłużył placówkę i przekształcił w spółkę. I dlatego niedawno przestał być członkiem do tego ugrupowania.

Tczewskie Centrum Zdrowia myśli o wejściu na rynek New Connect. Z emisji akcji chce pozyskać 10 mln zł. Pieniądze mają posłużyć na inwestycje.

Dotychczasowe przekształcenia nie spowodowały zwolnienia ani jednej osoby, uczyniły placówkę rentowną i co najważniejsze, poprawiła się jakość obsługi pacjentów.

O pozytywnym przykładzie sprywatyzowanego szpitala powiatowego w Tczewie pisze "Gazeta Wyborcza".

http://www.youtube.com/watch?v=rMtv15Pq4cU

Szczurek pozuje się na bezpartyjnego, a to stary funkcjonariusz Partii Demokratycznej( dawna Unia Wolności) - na jego listach do powiatu aż roi się od dawnych PZPR-owców i spadów z innych partii - na poparcię parę nazwisk: Malik - PZPR, Haczek - PZPR, Szczurek - UW, itd itp. Jednym słowem lisy farbowane. To samo - CIS - połowa ich listy przeszła do klubu radnych PIS-u. STRZEŻCIE SIĘ ZAMASKOWANYCH FUNKCJONARIUSZY PARTYJNYCH- jak teraz im nie pasuje partia to będą bezpartyjni byle ,,chycić dietkę " !!!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama