, czwartek 7 grudnia 2023
Zabójca w stanie krytycznymDodaj do Facebook

Zabójca w stanie krytycznym

JB/Głos Ludu
W sobotę Pietwałd na Zaolziu pożegna ofiary weekendowej strzelaniny w restauracji Sokol. Zabójca w stanie krytycznym, z raną postrzałową głowy, przebywa na oddziale neurochirurgii szpitala w Ostrawie-Porubie.
W nocy ze soboty na niedzielę - przypomnijmy - 41-letni obywatel Macedonii z zimną krwią zabił w popularnej restauracji Sokol cztery osoby – uczestników przyjęcia urodzinowego: byłą przyjaciółkę, jej rodziców oraz aktualnego partnera. Sam próbował popełnić samobójstwo.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: Zastrzelił cztery osoby!

Jak potwierdziła rzeczniczka prasowa morawsko-śląskiej Policji RC, Soňa Štětinská, zabójca strzelał z nielegalnie posiadanej broni. Kryminolodzy badają teraz, czy nie użyto jej do popełnienia innych przestępstw w przeszłości. Dochodzeniowcy sprawdzają informacje uzyskane od świadków tragedii, przesłuchują również kolejne osoby, które mogłyby wnieść w sprawę czterokrotnego zabójstwa coś nowego. Żadnych nowych szczegółów dotyczących ewentualnych postępów w śledztwie rzeczniczka policji nie chce jednak ujawniać. – Proszę uzbroić się w cierpliwość – powiedziała nam Štětinská.

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł „Głos Ludu", zabójca był ojcem dwuletniego dziecka zastrzelonej 25-latki. Jak mówią mieszkańcy Pietwałdu, nie mógł pogodzić się z tym, że była przyjaciółka i matka jego dziecka znalazła sobie nowego partnera. Postanowił więc zabić nie tylko ją i jej bliskich, ale także siebie. W nocy z soboty na niedzielę dziecko w jednej chwili straciło oboje rodziców, a także dziadków. Obecnie maluch znajduje się pod opieką krewnych.

Jak się dowiedzieliśmy od Tomáša Obornego, rzecznika prasowego szpitala w Ostrawie-Porubie, wczoraj po południu stan 41-letniego Macedończyka nadal był krytyczny. Jego pokoju pilnują policjanci.
Komentarze: (4)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

kamilku ciocia i ja tęsknimy za tobą . przepraszam za wszystko... gdyby człowiek wiedział co przyniesie następny dzień napewno postąpił by inaczej każde z nas wybrało inną droge ... kochamy cię śpij spokojnie :-*

Juź zmarł...

Jak można było zdradzić ojca 2 letniego dziecka. Wszystko przez tą kobietę - przez nią rozegrała się ta tragedia

Kam čert nemůže, tam pošle ženu.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama