, poniedziałek 27 marca 2023
Kupią siedzibę za koronęDodaj do Facebook

Kupią siedzibę za koronę

DH
Czeski Cieszyn chce podarować Polskiemu Związkowi Kulturalno-Oświatowemu budynek dawnej szkoły.
Chodzi o budynek w dzielnicy Sibica, który miasto chce przekazać na własność Miejskiemu Kołu PZKO. Dotychczas związek wynajmował budynek od miasta za symboliczną koronę, jednak przez to nie mógł podnajmować pomieszczeń i miał kłopoty z utrzymaniem siedziby.

— Chcemy sprzedać budynek PZKO za symboliczną koronę. Taki wniosek przekazujemy pod obrady wrześniowej rady. Kiedy nieruchomość przejdzie na własność związku, jego członkowie będą mogli jej część podnajmować prywatnym firmom i tym samym zarobić na utrzymanie budynku — mówi radny Marek Kufa.
Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Cheap wow gold purchasing.World of Warcraft,wow gold Super ...buy cheap wow gold,sell wow gold.Welcome to buy cheap wow gold.We can have wow gold, buy wow gold game,world of warcraft gold,wow Gold, world of warcraft gold deal,Cheap WOW Gold...Welcome to our website for world of warcraft gold,buy cheap wow gold,sell wow gold.Welcome to buy cheapest wow gold.World of warcraft gold,Super fast delivery of gold...purchasing.World of Warcraft,wow gold Super.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama