, wtorek 30 maja 2023
Krytykujcie lub chwalcie do woli
Wojciech Trzcionka jest redaktorem naczelnym Gazetycodziennej.pl. fot. LC Dodaj do Facebook

Krytykujcie lub chwalcie do woli

WOJCIECH TRZCIONKA, Gazetacodzienna.pl
Coś wam się podoba, coś was denerwuje lub nurtuje i chcielibyście się podzielić swoim zdaniem z innymi? Zapraszamy na łamy. Możecie chwalić lub krytykować do woli. Byle konstruktywnie i na temat.
W dziale Opinie Gazetycodziennej.pl chcemy prezentować różne stanowiska na tematy społeczne, gospodarcze, polityczne, kulturalne, religijne i sportowe Śląska Cieszyńskiego ludzi różnych opcji, wyznań, zainteresowań... Chcielibyśmy, aby dział Opinie naszego dziennika stał się szeroko pojętą platformą wymiany opinii o regionie. Zapraszamy chętnych do przesyłania nam felietonów, dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami oraz bieżącego komentowania artykułów.

Felietony muszą dotykać tematyki związanej ze Śląskiem Cieszyńskim i nie powinny przekraczać objętości jednej strony (prosimy o dołączanie zdjęć autorów). Należy je wysyłać na adres redakcja@gazetacodzienna.pl. Zapraszamy. U nas nie ma cenzury.
Komentarze: (34)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

To ja skrytykuje pomysł ;-)

Ale buźka redaktorska... Startuje pan na posła w przedterminowych wyborach, panie Trzcionka?

Nie startuję w wyborach, ale chętnie bądziemy zamieszczać felietony również tych osób, które będą startowały. Opcje polityczne nie mają dla nas znaczenia, pod warunkiem, że artykuły będą na temat. Lanie wody nas nie interesuje.

to pewnie Kopciowi już piszą artykuł :P

a kto to taki ?

Kopcia też zapraszamy. I Szwarca, i Leppera, i Giertycha, i Braci Bliźniaków, i Ojca Dyrektora. Byleby pisali o Śląsku Cieszyńskim ;-)

może coś odrolnią :P

No Naczelny zobaczymy jak się kulturą zainteresujecie...

A ja Redaktora pochwalę. Myślę, że chętni nie znajdą się prędko, bo w pisanie trzeba włożyć trochę wysiłku, ale apel jest dobry.

Zapraszamy z tekstem o kulturze na łamy.

Dziękuję w swoim czasie na pewno skorzystam z zaproszenia ;)

To redaktor ma szukać tematów,nie czytelnicy ! Chyba,że redaktorkowi weny nie starcza jak to bywało w Dzienniku zach.Proponuję redaktorze znowu klęknąć przed Fickiem - temaciki szpną sie jak z rogu obfitości. Pan daje,panu pokłon...

Hmmm... Widze, że pewne osoby maja jednak problem z pisaniem na temat. Może kiedyś, innym razem, jednak najpierw pomyślisz zanim już niż coś napiszesz. Sprubój, to nie takie trudne Heniu, czy jak ci tam. Pozdrawiam anonima

Świetny pomysł Panie Wojtku! Szkoda tylko, że taki mierny odzew - zamiast samemu coś fajnego zrobić - najlepiej jest jednak krytykować. Ale takie już jest nasze społeczeństwo. Pozdrawiam.

Panie Wojtku! Ostatnio bardzo Pan wyprzystojniał!!! Pozdrawiam

W przedostatnim zdaniu korespondencji ze mną zaprezentował Pan bardzo dziwny czasownik ! Niech Pan spróbuje nad nim jeszcze popracować,Panie - hmm - redaktorze.

Możecie coś naskrobać na temat spółdzielni. Czemu prezes odradzał mi składanie pisma o własność skoro ustawa mi na to pozwala.

Czy to gazetka partyjna kolegów z PO ? tak cosik to wygląda, życzę więcej obiektywizmu.
A tak ogólnie to OK.

Zapraszamy do wspolpracy rozne partie. Niestety, tylko PO odpowiada na nasze zaproszenia.

Prosze Redakcję o dogłębne zainteresowanie się sprawą masowej wycinki drzew, czy też bardziej dokładnie, dewastacja dróg dojazdowych gminnych i leśnych budowanych za ciężkie pieniądze z kieszeni podatnika. Nikt za to nie odpowiada, a dewastacja jest na olbrzymią skalę, prosze tylko przejść się na wycieczkę gdziekolwiek po beskidach. Najgorzej jest w Istebnej.

Nasi wybrani Rajcyu też wracają po przerwie. Ciekawe jakom demokracyjom nas uraczą?

Seks, plityka i piniondze... pieprzyć elektorat.

A prawdziwi cieszyńscy komuniści zapraszają za dwa tydnie na podgórze na piknik w obronie spółdzielczości

Jak to "lanie wody was nie interesuje". A 0 czymże piszecie?

Jakies przyklady?

gazeta codzienna -codzienną jest tylko z nazwy!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak, bo gazeta jest NIECODZIENNA!

Religijne to bym radził zostawić samym sobie.
Z wyjątkiem wykorzytywania kropidła do polityki?

czyzby brakowało w Cieszynie i okolicy ciekawych tematów na codzienne reportaże:)

Przeciez to chodzi o opinie a nie reportaze, artykuly, informacje...

Coś wam się podoba, coś was denerwuje lub nurtuje i chcielibyście się podzielić swoim zdaniem z innymi? Zapraszamy na łamy. Możecie chwalić lub krytykować do woli. Byle konstruktywnie i na temat.
Wolne zarty. W miescie dupowlezów, dupotrząśow i wazeliniarzy zmieniajacych kubraczki przed każdymi wyborami, w mieście w ktorym eks kapusie odslaniają tablice ku czci ofiar stanu wojennego, w mieście gdzie protestanckie "cuius regio eius religio", wykastrowalo wolność myśli i wyobraźnię, w mieście w ktorym Głos Ziemi Cieszyńskiej do dziś redagują starzy zaslużeni towarzysze, itd itd... mam wierzyc ze Wasze pismo bedzie wolne i niezależne? Wolne zarty.....

Kopcia też zapraszamy. I Szwarca, i Leppera, i Giertycha, i Braci Bliźniaków, i Ojca Dyrektora. Byleby pisali o Śląsku Cieszyńskim ;-)....................
A innych yntelektualystów z PO np. nie zapraszacie? Przeciez tam sami geniusze

Jak można myśleć dobrze o władzach tego miasta jeżeli one potrafią dzielić na dobrych i złych a nie biednych i bogatych .Patrząc na rządzenie tym miastem , wydaje mi się że bardziej zaszkodziło temu miastu długoletnie rządy doktorów.Obserwując postępownie władz wydaje mi się że cofamy się w epokę kamienia łupanego.Władza niechce rozwiązywać problemów ,tylko chce przegchdzić obok nich ,jakby ich nie było .Brak kontroli tej władzy przez policję i prokuraturę powoduje że dochodzi do nieporozumień,

Dziś w radio podano że minister Polaczek chce wprowadzić opłaty za przejazd drogami ekspresowymi,
najpierw od sam. ciężarowych o później od osobowych.
No tośmy się nacieszyli ekspresówką do Bielska .I to są pomysły rządów PISu przyjaznych człowiekowi ?
A może Pan Polaczek należy do green pisu?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama